logo

Kurban Bayramı’nda 27 Acemi Kasap Hastanelik Oldu

Kurban Bayramı’nın geleneksel hale gelen acemi kasap haberleri bu bayramda da tekrarlanırken il genelinde 27 kişi çeşitli yerlerinden yararlanarak hastanelerde tedavi altına alındı.

Artvin, Trabzon, Ordu, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Bayburt’ta kurban keserken yaralanan 432 kişi hastaneye başvurdu. Karadeniz’de Acemi Kasaplar hastanelik Oldu. Trabzon, Ordu, Rize, Giresun, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt’ta 432 kişi kurban keserken yaralandı. Artvin il genelinde ise 27 acemi kasap çeşitli yerlerini keserek hastanelere müracaat ederek tedavi aldıkları belirlendi.

Kurban Bayramı’nın birinci gününde kurban ibadetini yerine getirmek isteyen vatandaşlardan bazıları hayvanların darbesi sonucu, bazıları da kesici aletlerle yaralandı.

Artvin genelinde ki hastanelere 27 kişi çeşitli yerlerinden yaralanarak hastanelere müracaatta bulunarak tedavi aldı. Böylelikle her kurban bayramında yaşanan görüntü bu bayramda da yenilenmiş oldu.

Rize’de kurban kesimi sırasında yaralanan 123 kişi hastanelere müracaat etti. Yaralılardan 6’sı hastanelerin ortopedi servislerinde tedavi altına alındı, durumu ağır olan bir kişi ise Trabzon’a sevk edildi. Vücutlarının çeşitli yerlerinden kesici aletle yaralanan 116 kişi ise tedavilerinin ardından taburcu edildi. Giresun’da 20, Ordu’da 77, Artvin’de 27, Gümüşhane’de 56, Bayburt’ta da 50 kişi kurban kesimi sırasında yaralanarak hastanelere başvurdu.

Share
475 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?