logo

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Yapıldı

Anadolu İmam Hatip Liseleri arası Kur’an-ı Kerimi’ Güzel Okuma Yarışması Arhavi İlçesinde yapıldı. Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu Lisesinde yapılan yarışmaya Anadolu İmam Hatip Lisesi katıldı.

Yarışmada Arhavi ilçesini temsil eden Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Öğrencisi Emirhan Artar ikinci oldu. Yarışma sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Soylu’yu makamında ziyarette bulundular.

Ziyarette Okul Müdürü Şenol Yeniçeri; “Yarışmanın başarılı geçtiğini geçen yıl il birincisi olan öğrencimizin bu yıl il ikincisi olması bizleri sevindirmiştir. Öğrencimizi başarasından dolayı tebrik ediyoruz” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Soylu; Başarısından dolayı okul idaresini, Öğretmenlerini ve öğrenciyi tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi. Yarışmada ikinci olan Emirhan Artar’ın başarılarının devamından memnuniyet duyduklarını belirterek. Bütün sosyal kültürel faaliyetlere katılmasının takdire değer bir davranış olduğunu belirterek, İmam Hatip Liseleri arası yapılacak diğer yarışmalarda ve faaliyetlerde de başarılar diledi.

Share
498 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?