logo

Küçüklere “Küçük Bir Mucize”

Samsun Devlet Tiyatrosu Artvin’de “ Küçük Bir Mucize” adlı çocuk oyunu ile tiyatro severlerin karşısına çıkacak.

Artvin’de Tiyatro severlerin karşısına çıkacak olan Samsun Devlet Tiyatrosu 4 Haziran Cumartesi günü “Küçük Bir Mucize” adlı çocuk oyunu için sahne alacak.

Samsun Devlet Tiyatrosu’nun sergileyeceği “Küçük Bir Mucize” adlı çocuk oyunu Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi Salonunda 4 Haziran cumartesi günü sahnelenecek.

Samsun Devlet Tiyatrosu; Ulviye Karaca’nın yazdığı ve bestesi Can Atilla’ya ait olan “Küçük Bir Mucize” adlı çocuk oyunu tek perde oynanacak. Yetmiş dakikalık müzikal türündeki oyun, tiyatro severlerin karşısına çıkacak. Oyunda, Kelebeğin doğuşuyla ilkbahara uyanan zarkanatlıların bir yandan kendi aralarında yaşadıkları çekişmeler, bir yandan doğanın acımasızlığı karşısında verdikleri yaşam mücadelesi kukla ve mask tiyatrosuyla mercek altına alınması anlatılıyor.

Oyuncular, Zuhal Taşar Gökhan, Engin Özsayın,Eray Eserol, Cem Balcı, Selma Bayraktargil , Acan Ağır Aksoy, Ayla Kaymak, Banu Gülsüm Güngör İnal,Celal Murat Usanmaz, Duygu Güneş Aslan, Eda Ateş Hakoğlu, Emel Özdaş Aydın, Handan Kılıç, Hülya Yıldız, Sema Borhan, Tuba Erkan Tazebaş, İpek Gürol,Sertaç Teker, Bahadır Tecimer, Birgül Altunkaynak.

Oyunu izlemek isteyenlerin biletlerini 3 TL bedel karşılığında ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden temin edilebilir.

Etiketler: » »
Share
877 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?