logo

Köylere Hizmeti Kim Yapıyor ?

 

CHP İlçe Başkanı Sordu: Köylerde, Özel İdarenin ve KÖYDES’in Yapmakla Mükellef Olduğu Hizmetleri Kim Yapıyor?

CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, bir açıklamada bulunarak Köylerde, Özel İdare’nin ve KÖYDES’in yapmakla mükellef olduğu hizmetlerin kim tarafından yapıldığını sordu. Şahin, il genel meclis üyesi Selman Güney’in konuya ilişkin mesajını kanıt olarak gösterdi.

CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, AKP Artvin İl Genel Meclis Üyesi Selman Hamza Güney’in kendi facebook hesabından ” Değerli muhtarlarım ve Artvinli hemşerilerim. Köylerde özel idarenin ve KÖYDES’in yapmakla mükellef olduğu hizmetlerin programını il başkanımız ve ilçe başkanımız programlamaktadır. Muhtarlarımızın ve köylerde ki vatandaşlarımızın isteklerini bana ve Sayın Mehmet Akalın’a değil il ve ilçe yönetimlerine iletmeleri gerekmektedir “ dediğini iddia etti.

CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, bu iktidarın 12 yıldır ülkeyi doğru düzgün yönetemediğini her defasında her fırsatta dile getirdiklerini bunlara çoğu zaman inanmayanlar olduğunu söyledi.

CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, Parti binasında yaptığı açıklamada “Artık öyle bir notaya gelindi ki Allah İnsanı Şaşırtınca kelimeler insanın ağzından dökülmeye başlar. Zaman bu zamandır. Buna örnek bir olay yaşandı. AKP Artvin İl Genel Meclis Üyesi Selman Hamza Güney kendi şahsi facebook hesabından ” Değerli muhtarlarım ve Artvinli hemşerilerim. Köylerde özel idarenin ve KÖYDES’in yapmakla mükellef olduğu hizmetlerin programını il başkanımız ve ilçe başkanımız programlamaktadır. Muhtarlarımızın ve köylerde ki vatandaşlarımızın isteklerini bana ve Sayın Mehmet Akalın’a değil il ve ilçe yönetimlerine iletmeleri gerekmektedir ” diye bir şey paylaştı.

Devletin bütün kurumlarının memurlarla, amirlerle, müdürlerle devlete yakışır bir şekilde değil de AKP’nin siyasi iktidarıyla yöneticileriyle başkanlarıyla yönetildiğini bu çerçevede kararlar alındığını, toplumun bu şekilde siyasallaştırılıp insanlardan oy devşirmek için bu kadar haddin aşıldığını hep anlatmıştır. Buna inanmayanlar için şimdi tekrar ifade ediyorum. Bakın bu artık kendileri söylüyor. İl Genel Meclis üyesi kendi facebook hesabından bunu açık açık söylüyor. Allah insanı böyle şaşırtır. Ne kadar enteresan ki bir gün sonra Sayın Güney facebook hesabının çalındığını iddia ediyor. Eğer facebook hesabın çalınmışsa o açıklamayı nasıl sen yapabiliyorsun. Hala insanları kandırmaya çalışıyor. Daha sonra da hesabı tamamen kapatmış. Herhalde gelen tepkilere cevap veremediğinden yalan bulamadığından kendini facebook aleminden dışarı atmış. Yaptığı işin büyük bir itiraf olduğunu, işledikleri kabahatlerin resmi ağızdan yapılmış bir itiraf olduğunun farkında olduğu için nihayetinde facebook hesabını da kapattı.

Ben bu konuyu Artvinlilerin vicdanına havale ediyorum. Bunlar bizim iddiamız değil. Bunlar kendilerinin söylediği, devletin resmi kurumlarının nasıl AKP yöneticilerince yönetildiğinin itirafıdır.

Harama bulaşanlar gün gelip o haram bataklığında yok olup gidecekler. 7 Haziran seçimlerinde ülkeyi bu garabet yönetimden kurtaracağımıza olan inancımızla herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Share
888 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?
#

Köylere Hizmeti Kim Yapıyor ?” için 1 yorum

  1. […] Köylere Hizmeti Kim Yapıyor ? […]