logo

Kocatepe’den Mülki İdare Amirlere Yemek

10 Ocak Türk İdareciler Günü dolayısıyla Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Marina sosyal tesisleri Artvin Sofrasında bir program düzenledi.

Programa Artvin Vali Yardımcısı Önder Coşkun, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, Artvin Merkezde görev yapan mülki idare amirleri katıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe 10 Ocak Türk İdareciler gününde yaptığı konuşmada tüm idarecilerin ‘idareciler gününü’ kutlarken Artvin’e hizmet için gecesini gündüzüne katan, yaşanılan bütün sıkıntılara rağmen her türlü fedakârlıklarından dolayı teşekkür etti.

Başkanı Kocatepe yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“2016’nın başta şehrimize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Artvin ufak bir kent taşlar arasına sıkışmış. Artvin’imizi rahatlatmak hepimizin görevi. Kural, Kanun hepsi insanların mutluluğu içindir, hak yemeden haksızlık yapmadan mümkün oldukça kendimizi riske atıp bu insanlara hizmet ediyoruz. Ben bu kentte bunu gördüm. Belediyen bütçesi malum 21 Milyon TL bir bütçe dün neydiyse bugünde o merak etmeyin iktidar partisi Belediyesi olduğumuz için ekstradan kimse bize bir şey göndermiyor. Şuna kadar ne yaptıysak ekstradan buradaki bürokrat arkadaşlarımızın desteğiyle yaptık. Hepinizden Allah razı olsun. Belediyenin neyi varsa hepsi sizindir yeter ki bizde imkân olsun. Hepinize çok teşekkür ediyorum bu gece amacımız sizlerle beraber olmaktı.”

“Kırmızı Gül Demet Demet”

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Kocatepe, Kırmızı gül demet demet türküsünün hikâyesini anlatıp türküyü seslendirerek misafirlerden büyük alkış aldı. Artvin İl Kültür Turizm müdürü Hüseyin Ateş ise sarı gelin türküsüyle geceye damga vurdu.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Etiketler: » » »
Share
519 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?