logo

Kocatepe;” Sayın Kışla, Artvin’imizin Velinimetidir”

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,” Sayın Kışla, Artvin’imizin velinimetidir” dedi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, son zamanlarda sosyal medyada yayınlanan yazılar ve yapılan kara propagandalara karşı basın açıklaması yaparak hiç kimsenin şehrimize yapılan hizmetleri karalamaya hakkı olmadığını vurguladı.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe yaptığı açıklamada; “ AK Parti Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla Artvin’e hizmet konusunda büyük bir şanstır. Belediye çalışmalarımız da onun özel gayretleriyle Yol, Su ve benzeri hizmetleri yapıyoruz.  Artvin’in yıllardır hayalini kurduğu çevre yolu olarak bilinen AVM – Hastahane arasın ki yolu şehrin trafiğini rahatlatacak şekilde standartlara uygun hale getirip asfalt serilmesi kaldı. Bu sırada finişherler den birinin arıza etmesi sonucu asfalt dökümü planlanan süre yapılamadı. Diğer finişher de Ardanuç’ta köy yolunu yapmakta olup, havaların yağışlı geçmesi sebebi ile iş birkaç gün uzadı. Orada ki işin bitimi konusunda yetkililerin talimatı söz konusu. Bunu da normal karşılıyoruz. Artvin’e hizmet konusun da asla bir ihmal, kasıt söz konusu olamaz, olmamıştır da.

Sayın Valimiz ve Milletvekilimizin de destekleri ile bu hafta içerisinde asfaltımız dökülecek ve şehrimizin yıllardır çektiği trafik sıkıntısı büyük ölçüde çözülmüş olacaktır.

Özelde bağlantı yolu genelde de bir buçuk yıldır şehrimiz de bir bir hayata geçirdiğimiz gerek sosyo kültürel ve gerekse de alt yapı yatırımları halkımız tarafından takdirle karşılanmaktadır. Bu memnuniyetin mensubu bulunduğumuz AK Partiye oy olarak yansımasından rahatsız olanlar, böylesi kasıtlı yorumlarla hayatını bu şehrin insanlarına hizmete adamış sayın Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla’ya haksızlık yapmaktadırlar. Daha dün şehrimizin ve köylerin asfalt sorununun çözümü için 3 bin ton Asfalt bütününü getiren bir insana teşekkür etmemiz gerekirken böylesi bir ithamda bulunmak emeğe saygısızlıktan da öte nankörlük olur ki ne biz nede aklıselim hiçbir Artvinlinin kabul etmesi mümkün değildir.

Hava muhalefeti olmaması durumunda bu hafta içerisin de asfaltımızı bitirip açılışımızı Cuma günü yıllardır bu yolun özlemini çeken siz kıymetli halkımızla birlikte gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Bu vesile ile Şehrimize ve Belediyemize kazandırdığı hizmetlerden,

Şehrimizin içme suyu sorununu kökten çözecek 50 milyonluk projenin yüzde elli sini hibe yaptırarak,

Ormanlı Köyünden Yenimahalle’de on buçuk kilometrelik Bağlantı yolunu karayolları ağına alınması ve projesinin ihaleye çıkma aşamasına gelmesinde verdiği çaba,

Artvin’in turizmine en büyük katkısı olan Atatepe ve Kafkasör bölgesinin yollarının asfaltlanıp bariyer yapılmasına sponsor bularak,

Sosyal projelerimize bizzat destek olarak,

Belediyemiz adına bütün projeleri bizzat takip ederek bizleri destekleyen onurumuz gururumuz olan Hizmet İnsanı Milletvekilimiz İsrafil Kışla’ya  ancak ve ancak teşekkür ederiz .

Biz belediye olarak ne yaptıysak kendinin büyük Katkı ve gayretleri sayesinde yaptık, bundan sonrada onun destekleri ile hizmetlerimize devam edeceğiz.

Bizim aday edilmemizin de başarılı olmamızın da yegâne sebebi kendileridir.  Şehrim, halkım ve belediyem adına teşekkürlerimi arz ederim. Allah kendilerinden razı olsun.

Hizmetleri artarak devam edecek.

Birileri kendi içlerindeki hastalığı Ak Partide de olacak diye bir hayal içerisinde iseler  bilsinler ki yanlış hayaldeler.

Belediyedeki hizmetlerimizin artarak sürmesi yıllardır ihmal edilmiş. Artvin’imizin hak ettiği  yerel hizmetlerinden maksimum olarak yaralanmasında iktidarın tek başına Ak Parti Tarafından kurulmasından geçmektedir.

Bütün gücümüzle vekillerimizin yanında, desteğinde olduğumuzu tekrarda ilan ediyor ve tüm dostlarımızda bu yolda her geçen gün artan bir şevkle çalışmaya davet ediyorum.

Tüm kamuoyuna saygı ile arz ederim” diye belirtti.

(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü)

Etiketler: » » » »
Share
575 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?
#

Kocatepe;” Sayın Kışla, Artvin’imizin Velinimetidir”” için 1 yorum

  1. Ahmed Taşcı : diyor ki:

    Sayın kocatepe senden Artvin’e lafı edilecek bir hizmet görmedik oysa büyük umutlarla seçildin ama artık sizlere akp’ye oy yok artık gidicisiniz valizlerinizi hazırlayın!