logo

KOBİ’ler Deniz’de Nefes Alıyor

KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği hizmet ve işbirlikleri ile farklılaşan Denizbank, TOBB ve KGF desteği ile 12 ay vadeli, yıllık yüzde 9,9 (aylık yüzde 0,83) faiz oranlı “TOBB Denizbank Nefes Kredisi”ni başlattı. Denizbank Artvin Şube Müdürü Akan Sancar yaptığı açıklamada, “Yenilikçi hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin dinamosu KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, yaptığı anlaşmalar ile KOBİ müşterileri için önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. TOBB ve KGF yapılan anlaşma kapsamında; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı oda ve borsa üyesi olan KOBİ’lere özel, 12 ay vadeli sadece yüzde 9,9 yıllık faiz oranıyla (aylık yüzde 0,83), 150.000 TL’ye kadar “Nefes” kredisi sunulacaktır.

“KOBİ’lerimiz TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile Nefes alacak”

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız hayata geçirdikleri TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile ilgili şunları söyledi; “DenizBank olarak, KOBİ ve esnafımızın gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacak finansal çözümler için çalışıyoruz. TOBB ve KGF desteği ile, yıllık yüzde 9,9 (aylık yüzde 0,83) faiz oranlı ve üst limiti il ve ilçelere göre 50.000 ve 150.000 TL arasında değişmekte olan “TOBB DenizBank Nefes Kredisi”ni hayata geçirdik. Bunda sonraki dönemde KOBİ’lerimiz TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile Nefes alacak.

Bu avantajlı krediden faydalanmak isteyen Artvin’ de faaliyet gösteren KOBİ’lerimiz; bağlı bulunulan oda ve borsadan alınmış ve bu kredi isminin belirtildiği üyelik belgesi ile en yakın DenizBank şubesine başvurabilir veya 0212 355 10 55 DenizBank KGF Destek Hattı’mızı arayarak bilgi alabilirler. DenizBank olarak ülkemizin her yerindeki KOBİ’lerin yanında yer almaya, onların finansal ihtiyaçları için destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

DenizBank Hakkında

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 738 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nda DenizBank’ın yanı sıra yedi yerli ve üç uluslararası finansal iştirak, beş yerli finansal olmayan iştirak ve Bahreyn’de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetim, Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

Sberbank Hakkında

Sberbank, Rusya’nın en büyük bankasıdır ve Rusya’daki bankacılık sektörü aktiflerinin yaklaşık üçte birini elinde bulundurmaktadır. Sberbank’ın ana hissedarı olan Rusya Merkez Bankası, banka hisselerinin %50’si ile bir adet oy imtiyazlı hissesine sahiptir. Bankanın diğer hisseleri 244,000’den fazla gerçek ve tüzel kişiye aittir. 17.000’e yakın şubesi ile Rusya’daki en geniş şube ağlarından birine sahip olan Sberbank’ın uluslararası operasyonları Kazakistan, Ukrayna ve Belarus’u kapsayan Bağımsız Devletler Topluluğu Bölgesinin ötesinde Sberbank Europe AG ile Orta ve Doğu Avrupa’da sekiz ülkeye, DenizBank ile de Türkiye’ye kadar uzanmaktadır. Almanya ve Çin’de temsilcilikleri, Hindistan’da bir şubesi bulunan Banka, Sberbank (Switzerland) AG ile İsviçre’de de faaliyetlerini yürütmektedir. Sberbank ayrıca, Sberbank CIB ile yatırım bankacılığı, finansal danışmanlık ve global piyasalarda işlem yapma hizmetleri de sunmaktadır. Sberbank, Rusya Merkez Bankası tarafından verilen 1481 no’lu genel bankacılık lisansına sahiptir.

Etiketler: »
Share
827 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?