logo

reklam

Kışla’dan Kemalpaşa’da İlçe Açıklaması

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin Kemalpaşa Beldesinde yoğun ilgi ile karşılandılar. AK Parti Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Kemalpaşa Beldesi’nin ilçe olması için çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü ve yakın bir zamanda bu müjdenin kamuoyuna açıklanabileceğini ifade etti.

 

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Milletvekili İsrafil Kışla’nın yeni durağı Kemalpaşa Beldesiydi. İlk olarak Çamurlu Köyüne giden Kışla heyelanda zarar gören yerleri yerinde inceleyerek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Olay yerine Akut ve makinelerin hemen geldiğini belirten Kışla zarar ve ziyan tespitinin de yapıldığını belirtti. Daha sonra Kaya köyüne giden Milletvekilini burada kalabalık bir vatandaş gurubu karşıladı.

Bu Ülke Hepimizin

Yoğun ilgiden memnun kalan Kışla “AK Parti 13 yıldır bu ülkeyi yönetiyor. 50 yılda yapılmayan hizmetler bizim dönemimizde yapıldı, ülkemiz 4 kat daha büyüdü ve çağ atladı. Sizlerden aldığımız yetki ve destekle hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bu ülke hepimizin, Türkiye güçlü olmak zorundadır. Bu ülkenin geleceği, çocuklarımzın geleceği AK Parti ile mümkün olacaktır. Hepimizin bu tabloya iyi bakması lazımdır. AK Parti’nin yaptığı çalışmalar ortadadır, hepimize büyük işler düşüyor. Hem Türk hemde Kürt vatandaşlarımızı rahata ve huzura kavuşturmak için terörü bitireceğiz. Milletin emanetini alacağız, bu emanetle hayırlı işler yapmayı Allah bize nasip etsin” dedi.

Köyde Şehir Yaşantısı Olacak

Gezi programına devam eden Milletvekili İsrafil Kışla daha sonra Köprüsü Köyü Esentepe Mahallesine giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Kışla yaptığı konuşmada “13 yıldır AK Parti yüzde 50 oy aldıysa bu sizlerin sayesinde olmuştur. Her yıl KÖYDES programlarımızla köylerimize yatırım yapıyoruz. Köyde şehir hayatı yaşansın istiyoruz. Hopa ve Kemalpaşa’nın cazibesi artıyor. Kemalpaşa’yı ilçe yapmak için çalışmalarımız devam ediyor. Yakında sizlere bunun müjdesini vereceğiz. Bizim sorunumuz terörledir, terörden asla taviz vermeyeceğiz. Bunlar silahlarını gömüp ülkeden gidecekler, bunu bitireceğiz. Ülkemizde AK Parti’den başka çıkış yok. AK Parti ülkemizin çimentosudur, bel kemiğidir” dedi.

Share
573 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?