logo

Kışla Ve Bayraktutan’a Ziyaret

9 Mart 2010 yılında Trabzon’da kurulan Trabzon Artvinliler Derneği yönetim kurulu üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Artvin milletvekillerine ziyaret programı gerçekleştirdi.

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ile CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’ı makamlarında ziyaret eden Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve yönetim kurulu üyeleri her iki vekilimizde yeni dönemde başarılar dilerken dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Tek Bir Amaçla Yola Çıktık!

Dernek Başkanı Ahmet Külekçi Trabzon’da Artvinli hemşerileri ile güzel bir dayanışma içinde olduklarının altını çizerek “Derneği kurmamızdaki en önemli amacımız Trabzon’da bir Artvin öğrenci yurdu ve misafirhane kazandırmak. Artvin’den şifa için Trabzon’a gelen hasta yakınlarının bir tas sıcak çorba içeceği ve konaklayabileceği mekan kazandırırsak ne mutlu bize” dedi.

Hepimizin Ortak Hedefi Artvin

Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı ve yönetim kurulunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla; “Yurdumuzun değişik illerinde kurulan hemşeri dernekleri ile güzel bir dayanışma ve paylaşma içinde oluyoruz. Elbette hepimizin ortak hedefi ve beklentisi Artvin’in her alanda güzelleşmesi ve gelişmesi” şeklinde konuştu.

CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan’da hemşerilerini TBMM çatısı altında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Ahmet Başkanımız ve genç kardeşlerimizden oluşan Trabzon Artvinliler Derneği oldukça önemli ve çok büyük bir ihtiyaç olan hedefle yola çıkmışlar. Doğrusu bu hassasiyet beni çok etkiledi. Elimizden gelen desteği ve katkıyı sunacağız” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share
832 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?