logo

reklam

Kışla Murgul’da Partililerle Buluştu

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin Murgul halkıyla bir araya geldi.

 

Milletvekili İsrafil Kışla, Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin, Belediye Başkanı Hasan Çavuş, İlçe Başkanı Sami Gülsuyu, Meclis Başkanı ve İl Genel Meclisi üyesi Hasan Dilberoğlu, partililer ve vatandaşlarla Murgul ilçesinde kahvaltı programında bir araya geldiler.

Düzenlenen kahvaltı programında konuşma yapan İlçe Başkanı Sami Gülsuyu “Birlikten güç doğar dedik ve partimizin kuruluşundan bu güne kadar parti teşkilatımızın her kademesinde yer alan partili arkadaşlarımızla bir aradayız yolumuza devam ediyoruz, aydınlık yarınlar bizim olacaktır ” dedi.

Belediye Başkanı Hasan Çavuş “Önümüzde çok önemli bir seçim var, Ülkemizin AK Parti iktidarına ihtiyacı vardır, Murgul için Artvin için canla başla çalışan bir milletvekilimiz vardır, bizimde vekilimize ihtiyacımız var, birlik ve beraberlik olma günüdür, el ele vererek çalışma günüdür” dedi.

Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin “Seçime az bir süre kaldı, AK Parti büyük bir camia, büyük bir ailedir. Şimdi birlik olmak zamanıdır, Ülkemizi 2023 hedeflerine götürmeliyiz. Bunu yapacak olan tek parti AK Partidir. Yapılacak seçimlerin İlimiz ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

75 Milyon Kardeşiz

Düzenlenen toplantıda konuşma yapan Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ” Partimizin kuruluşundan bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayan, bu vefalı yolda her zaman yanımızda duran siz değerli gönüldaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. 2001 yılında kurulan partimizi ilk seçimlerde iktidara taşıdınız ve 13 yıldır destekliyorsunuz, Ülkemizin kalkınmasını, gelişmesini birlik ve beraberliğini istemeyenler var ama bunlar başarılı olamayacaklar. 75 milyonu kardeş bilen bir anlayışla bu yola çıktık ve sonuna kadar da devam edeceğiz. Teröre anladığı dilde cevap verilecek ve tek bir terörist kalana kadar bu mücadele devam edecektir. Artık silah ve savaş sanayinde dışa bağımlı değiliz. Kendi silah ve insansız uçaklarımızı yapmaya başladık. Türkiye büyüyor ve gelişiyor. Siyasi ve ekonomik istikrar, huzur ve birliktelik lazım, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için AK Parti olmazsa olmazdır. 2 milletvekili olarak Ankara’ya gittiğimizde Artvin için çok değer kazanacağız ve burada kazanacak olan Artvin’dir. Ben sizlere güveniyorum, Milletimize canla başla hizmet ediyoruz.

Hastanenin ihalesi yapıldı, 8 milyon TL değerinde hastanenin inşaatına başlanacak ve Murgul kazanacak.  Milletimiz her şeyin en iyisine layıktır ve bizlerde sizlere hizmet etmekten onur duyuyorum” dedi.

Share
427 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?