logo

reklam

Kışla: Güçlü Bir Türkiye Oluşturacağız

AK Parti Artvin Milletvekili İstafil Kışla ve Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin seçmenlerle buluşmaya devam ediyor.

Şavşat İlçesi’nde köy gezilerine devam Kışla, Söğütlü Köyü, Çiftlik Köyü, Düzenli Köyü, Kocabey köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Kışla; “Yatırımlarımız bundan sonra da aynı hızla devam edecek” ifadelerini kullandı.

‘Biz Bu Ülkenin İnsanlarıyız’

Milletvekili İsrafil Kışla akşam saatlerinde Şavşat esnafına yemek vererek vatandaşlarla buluştu.

Şavşat’ı ve sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıya Şavşat esnafından ilgi yoğundu. Programda konuşma yapan Milletvekili İsrafil Kışla; “Sevgili Şavşat halkı programımıza hoş geldiniz. 4 yıldır Artvin’i sizler adına temsil ediyorum. Önümüzde bir seçim var, huzur, birlik ve beraberlik içinde bir seçim olmasını temenni ediyorum. Hangi siyasi partiden olursak olalım, hangi görüşte olursak olalım, biz bu ülkenin insanlarıyız, bir arada olabilmeliyiz. Ben bu daveti yaparken sizlerin siyasi olgunluğunuza güvenerek yaptım. Sonuçta bu görevler geçicidir, İnsan olmak her şeyin üstündedir. Bu güne kadar İlimize ve ilçelerimize hizmet eden, taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. İlçemizde hastanemizi hizmete açtık, Sahara tünel projesi yapılıyor, 13 kilometrelik tünel olacak. Deriner Barajı yolu üzerinde 400 metre uzunluğunda asma köprü projemiz var,  yakında proje ihalesi yapılacak, Meslek Yüksek Okulu Şavşat’a çok yakışacak, 3 bölüm olarak önümüzdeki dönem eğitime başlatacağız, ilçemizde kapalı spor salonu yaptık, küçük sanayi sitesinin yerini bakanlığa onaylattık, kurulması konusunda çalışmalar başlattık, en kısa zaman içinde ilçemize kazandıracağız, birlik ve beraberlik içinde güçlü Türkiye’yi oluşturacağız” dedi.

 Kışla, Artvin’ne Doğal Gaz Müjdesi Verdi

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Şavşat programında Artvin halkına müjde verdi.  Kışla “Ardahan üzerinden Artvin’e doğalgaz gelecek, Doğalgaz proje yapım çalışmaları devam etmekte olup, yapım projesi kısa sürede tamamlanarak yıl sonuna kadar yapım ihalesi yapılacaktır” dedi.

 

Etiketler: » » » »
Share
591 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?