logo

Kışla; Artvinli Hemşerilerime Aileleri İle Birlikte Mutlu Bayramlar Diliyorum

Ak Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayarak, “Kışla, Artvinli hemşerilerime aileleri ile birlikte mutlu bayramlar diliyorum” dedi.

Kışla yaptığı açıklamada, “Sevinçlerin paylaşıldığı, toplumda sosyal dayanışma ve barış ruhunun egemen olduğu bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramı’nı idrak ediyoruz. Bayramlar, bireyselleşen, kendine ve topluma yabancılaşan insan sayısının arttığı günümüzde, her türlü insani ve ahlaki değerlerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir.

Tüm kalbimle inanıyorum ki, millet olma şuurunu derinden hissettiğimiz bu özel günlerde; kimsenin kapısını çalamayanlara, yolları gözleyen yaşlılara ve kimsesizlere, başının okşanmasına hasret öksüz ve yetimlere bayram sofralarında yer açılacaktır. Bayramların neşesinin, dayanışma ruhunun tüm zamanlara aksetmesi temennisiyle; mübarek Kurban Bayramı’nın, bizleri birbirimize her zamankinden daha çok yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyor; hemşerilerimin ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Tüm Artvinli hemşerilerime aileleri ile birlikte mutlu bayramlar diliyorum” dedi.

Share
291 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?