logo

Kışla, Arhavi’de İftar Programına Katıldı

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Arhavi’de İftar Yemeği Programına Katıldı

 

Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği programları devam ediyor. İl Özel İdaresi’ne bağlı ve eski öğretmen evi binasında her gün hayırsever iş adamlarının destekleriyle süren iftar yemeği programı, bu kez Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Düzenlenen programa Milletvekili Kışla’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, Ak Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, İlçe Kaymakamı Şeref Aydın, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan,  Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

İftar programında bir araya gelen Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve davetliler, hazırlanan iftar sofrasında hoş sohbetlerle iftarın olmasını beklediler. Programda konuşma yapan Milletvekili Kışla, iftar yemeklerinde bir yandan oruç açmanın sevincini yaşarken, bir yandan de birlikte ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek programı gerçekleştiren herkese teşekkürlerini iletti.

Share
589 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?