logo

Kılınç, Bahçeli’yle Görüştü

 

İl başkanı Serdar Kılınç MHP Genel Merkezinde

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serdar Kılınç Genel başkanları Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Yapılan seçimin ardından İl başkanı olarak göreve başlayan Serdar Kılınç mazbatasını aldıktan sonra partililerle il binasında bir araya geldi. Burada tebrikleri kabul eden Kılınç ardından ilk olarak Kızılay Artvin şubesine kan bağışında bulundu. Parti yöneticilerinin de katıldığı kan bağışı kampanyasında, “Ülkemize; Muhtaç olduğumuz Kudret Damarlarımızdaki Asil Kanda Mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz” dediler.

İl binasında düzenlenen devir teslimin ardından MHP İl Başkanı Seçilen Serdar Kılınç Ankara’ya MHP Genel merkezine uğurlandı. Uğurlama sırasında kalabalık bir ekip Serdar Kılınç’a eşlik etti. Yolculuk sırasında bağlı ilçeleri de ziyaret etmeyi unutmayan Kılınç; şimdiden tüm partililere hedefini, kararlı duruşunu göstermeyi ihmal etmedi.

Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli ile görüşen Kılınç Artvin’in siyasi yapısı ve seçim sürecinde ki durumu değerlendirdiklerini dile getirdi. Kılınç; “Artvin için yola çıktık ve toplumdaki saygınlığımızın farkındayız. Türkiye’nin geleceğini inşa ederken çıktığımız bu yolda ayrım yapmadan, kitleleri kucaklayan bir politikayla halkın huzuruna çıkacağımızı ve bu doğrultuda üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getireceğimizin bilgisini tüm Artvin halkına bildiriyorum. Söylediğimizin arkasındayız.

Ankara da düzenlenen İl Başkanları Toplantısının ardından Artvin’e Dönüş Yapılacak. Nerede kalmıştık dedikten sonra yolumuza devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi Siyasi Politikasını Artvin’deki halkımıza ezberletene kadar çalışacağız. Yılmayacağız yıkılmayacağız” dedi.

Share
726 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?