logo

Kılıçdaroğlu Sosyal Medyadan Seslendi

“Cerattepe’yi Talan Ettirmeyeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cerattepe bölgesinde yaşanan olaylarla ilgili açıklama yaparak, “Cerattepe’yi talan ettirmeyeceğiz” dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Artvin’deki Kafkasör Yaylası’nda bulunan Cerattepe bölgesinde maden çıkarılması için inşaat yetkililerinin asker ve polis eşliğindeki zırhlı araçlarla bölgeye gelmesiyle başlayan gelişmelere ilişkin açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada; “Cerattepe’yi talan ettirmeyeceklerini belirterek “Devletin doğaya sahip çıkması gerekirken; halk, doğayı devletin elinden koruyor. Cerattepe’yi talan ettirmeyeceğiz #CerattepeDireniyor” ifadelerini kullandı.

Share
595 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?
#

Kılıçdaroğlu Sosyal Medyadan Seslendi” için 1 yorum

  1. ALMANYA : diyor ki:

    HDP Milletvekillerin CERAHTEPE,de Ne isleri var. Kimler Davet etti acaba…..? HDP liler Kendi DAGLARA Ciksinlar…..? ARTVIN insani Kulturludur. Aslind TAS , SOPA ve SISE Atanlar ARTVINLILER Olamaz. ASKER ve POLISE Saldiranlar PKK Yanlilara Mahsustur….. HDP PKK Yanlilari Ilerde ARTVIN,e Geldik Yardimci Olduk Diye KAFKASOR,dan YER ISTERLER.