logo

Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar Göreve Başladı

Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve Belediye Başkanı Nedim Cihan yeni göreve başlayan Kemalpaşa İlçe Kaymakamına Hoş geldin ziyaretinde bulundular.

 

Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Hopa Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, Kemalpaşa İlçe Başkanı Ömür Rıfat Poshoroğlu ile birlikte yeni göreve başlayan Kemalpaşa İlçe Kaymakamına “Hoş geldin”  ziyaretinde bulundular

Ziyarette Kemalpaşa’nınilçe olması sonrası karşılaştığı ve karşılaşabileceği sorunlar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Akpınar’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kemalpaşa gerçekten şirin ve güzel bir İlçe, Ülkemizin ilk giriş ve son çıkış noktası olması itibariyle önemli bir merkez. Bu güzel ve şirin İlçeyi el birliği ile geleceğe daha mutlu bir şekilde taşıma gayreti içinde çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Ziyaretinizden dolayı son derece memnun oldum. Teşekkür ederim” dedi.

Ziyaret sonrası Milletvekili İsrafil Kışla ve beraberindekilerle Hopa Belediyesini ziyaret ederek Başkan Nedim Cihan ile bir süre görüştükten sonra ilçeden ayrıldı.

Share
2215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?