logo

Kaymakamdan Borçka Belediyesine veda ziyareti

borcka_kaymakam (1)Son Kaymakamlar ve Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile tayini çıkan Borçka Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Borçka Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu.

Borçka Kaymakamı iken, İçişleri Bakanlığının son kararnamesi ile Mardin ili Artuklu ilçesi Kaymakamlığına atanan Şakir Öner Öztürk, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan ve Meclis Üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

İki yılı aşkın süredir ilçede görev yapan Borçka’nın başarılı kaymakamı Şakir Öner Öztürk’ü belediye binası önünde karşılayan Aslan Atan, Kaymakam Öztürk ile birlikte makama geçti. Burada Belediye Meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile birlikte sohbet eden Başkan Aslan Atan ve Kaymakam Öztürk’ün sıcak ilişkisi gözlerden kaçmadı. Başkan Atan, Kaymakam Öztürk’ün ilçede başarılı çalışmalara imza attığını ve yeni kendisine görev yerinde başarılar dilediğini ifade etti. Borçka’da Kaymakam Öztürk’ün iz bıraktığını vurgulayan Aslan Atan, Kaymakam Öztürk’ün Borçka’da her zaman bir evinin olduğunu unutmamasını diledi.

Borçka Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, Borçka ilçesinde iki yıllık süreçte güzel günler ve başarılı çalışmalara imza attıklarını hatırlatarak 30 Mart 2014 yerel seçimlerinden sonra birlikte çalışma fırsatı bulduğu Aslan Atan ve Borçka Belediyesi meclis üyelerine kendisine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Borçka’yı ve Borçkalıları unutmayacağını anlatan Şakir Öner Öztürk, her zaman Borçka ile ilişkilerini sürdüreceğini sözlerine ekledi.

Ziyaret sonrasında Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Kaymakam Öztürk’ü Borçka Belediyesi önünden yolcu etti.

Share
634 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?