logo

Kaymakam Özkan’dan Başarılı Sporculara Ödül

Köprücü Ortaokulu Kızlar Masa Tenisi takımı ve Başoba Ortaokulu öğrencileri Kaymakam Mehmet Ali Özkan’ı Makamında ziyaret etti.

Dereceye giren Köprücü Ortaokulu Kızlar Masa Tenisi Takımı ve Başoba ortaokulu Bocce müsabakalarında dereceye giren öğrenciler Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve Belediye Başkanı Nedim Cihan tarafından ödüllendirildi.

Köprücü Ortaokulu Kızlar Masa Tenisi takımı Artvin ilinde yapılan elemelerde birinci seçilerek ilimizi bölgede temsil etmeye hak kazandılar. Beden Eğitimi Öğretmeni rehberliğinde çalışmalarına devam eden Köprücü Ortaokulu yıldızlar masa tenisi takımı 26 Mart 2015 tarihinde ilimizi temsil etmek üzere Ağrı İlinde yapılacak bölge finaline katılmaya hak kazandılar.

Başoba Ortaokulu Artvin ilinde düzenlenen Bocce müsabakalarında Yıldız Kızlar kategorisinde ikinci, Yıldız Erkekler kategorisinde ise il birincisi olarak Rize Pazar’da düzenlenecek olan bölge müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ve Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan; Okul Müdürü Adem Cengiz, Okul Müdürü Kadir Aksu, Beden Eğitimi Öğretmeni Sevda Zaim, Beden Eğitimi Öğretmeni İsmail Ümit Gökçelik, Öğrencilerimiz Sevilay Akyasan, Büşra Karal, Senanur Yıldız, Ali Erbek Kotil, Erdoğan Karagöz, Tugay Şahin, Görkem Gülçiçek ‘i kaymakamlık makamında kabul ederek çeşitli hediyeler verdi. Bölge finalleri için her iki okula başarılar dilediler.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Kaymakam Özkan öğrencilerin spor yapmaları ve müsabakalara katılmalarını teşvik edici sözler söyleyerek, zararlı alışkanlıklardan da uzak durmalarını istedi.

Share
959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?