logo

Kaymakam Özkan, Başoba Köyü “ Köy Konağı” Açılışına Katıldı

Hopa ilçesine bağlı Başoba Köyü Muhtarlık Konağı açılışına Hopa Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Kaymakam Adayı Ahmet Ruhi Kurt, İl Genel Meclis Üyeleri Hüsnü Çakır ve Murat Özçep, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Çevre Köy ve Mahalle Muhtarları, köy halkı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kaymakam Özkan; “Yapılmasında emeği geçen Başoba Köyü Muhtarı Ertan Yenigül ve köy halkına teşekkür ediyorum. Bizlerde Devletimiz adına buraları sürekli ziyaret ederek köylülerimizin istek ve temennilerini dinliyoruz. Köyümüzde yapılması gerekenleri bundan önce olduğu gibi bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Hizmete giren köy konağımız hayırlı uğurlu olsun” dedi

Başoba Köyü Muhtarı Ertan Yenigül; “ Köyde yaptırılan Köy Konağı Hizmet Binasının vatandaşların rahat ve huzurunun temini anlamında büyük bir eksikliğin giderilmiş olduğunu söyledi ve Köy Konağımızın sağlık, mutluluk ve birlik beraberlik içerisinde tüm köylümüzün genel menfaatlerine uygun olacak işlerde kullanılmasını için çalışacağız.

Yaklaşık 250 bin TL’ye mal olan Hizmet Binası Muhtarlık Odası, Çay Ocağı, Toplantı Salonu ve Şadırvan’dan oluşmaktadır. Eğitim, Sağlık, Sosyal ve Kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Açılış Kurdelesini Kaymakam Mehmet Ali Özkan ve diğer katılımcılar tarafından hayırlı uğurlu olması dilekleriyle kesildi.

Özkan; “Köylerimizin ortak kullanımlarının yapılması konusunda halkımız oldukça duyarlı davranmaktalar. Bu tür alanların yapılmasında emeği geçen Başoba Köyü Muhtarı Ertan Yenigül ve köy halkına teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: » »
Share
1618 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?