logo

Kartal Yuvası TIR’ı Artvin’de

Beşiktaş Kulübünün lisanslı ürünlerinin satışını yapan “Kartal Yuvası TIR’ı” Artvin’de büyük ilgiyle karşılandı.

 

Siyah beyazlı kulübün lisanslı ürünlerinin satışını gerçekleştirdiği Kartal Yuvası TIR’ı 16-21 Haziran tarihleri arasında Artvin’de taraftarlarıyla buluşan “Kartal Yuvası TIR’ı”  büyük ilgiyle karşılandı. Türkiye’nin birçok ilinde satışlarını gerçekleştiren Beşiktaş Jimnastik Kulübünün son durağı Artvin oldu. Türkiye’nin doğusundan başlayarak ve Karadeniz’in bütün illerini ve ilçelerini tek tek dolaşacak olan Kartal Yuvası TIR’ı kulübün lisanlı ürünlerini siyah beyaz renklere gönül verenlerle buluşturuyor.

Kartal Yuvası TIR yetkilileri Mustafa Çelik, Satış Sorumlusu Cemalettin Özden ve TIR şoförü Mehmet Akbulut, taraftarların ilgisinden memnun kaldıklarını ifade etti. TIR Sorumlusu Mustafa Çelik, “Artvin’e her geldiğimizde aynı ilgiyi görüyoruz buda bizi oldukça mutlu ediyor. Her ilde olduğu gibi Artvin’de de Beşiktaşlı taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşmak bizi son derece memnun ediyor. Artvin’de iki gün daha kalacağız bütün Artvinli Beşiktaşlı taraftarları TIR’ımıza bekliyoruz” dedi.

Oldukça uygun fiyatların yer aldığı Kartal Yuvası TIR’ında özellikle yeni sezon ve çarşı grubunun ürünlerinin fiyatları taraftarları memnun etti. Vatandaşlar ürünlere ilgi gösterirken Artvinli Beşiktaşlı taraftarlar TIR’ın önünde topluca fotoğraf çekindiler.Artvin Beşiktaşlı Taraftarlar Dernek Başkanı Vedat Özarslan Kartal Yuvası TIR’ını ziyaret etti. Yetkililerle görüşen Başkan Özarslan, Kartal Yuvası TIR’ından yeni sezon ürünlerini aldı.

Etiketler: » »
Share
1099 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?