logo

Karaman’dan Yusufeli’ne Ziyaret

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman Yusufeli’ni ziyaret etti.

Yusufeli Trabzonspor Futbol Okulu açılışı için Yusufeli’ne gelen Karaman Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve Yusufeli Kaymakamı Eyüp Kaykaç ve kurum amirleriyle birlikte okulun açılışını yaptı. Bordo-mavili takımın teknik direktörü Ünal Karaman, Yusufeli Kaymakamı Eyüp Kaykaç ve Belediye Başkanını Eyüp Aytekin’i ziyaret etti. yapılan ziyarette Başkan Aytekin, “ İlçemizde bir futbol okulunun açılıyor olması bizi heyecanlandırıyor. Bir Trabzonsporlu olarak yeşil sahalarda Yusufelili futbolcular görmek bizi mutlu edecektir. Okulumuzun ilçemize hayırlı olmasını diliyor, Ünal Karaman ve ekibine başarılar diliyorum.” dedi. Belediye Başkanı Aytekin, ziyaretin anısına Ünal Karaman’a Yusufeli Yöresel Kilim Seccade ve plaket takdim etti.

Ziyaretin ardından Karaman, Trabzonspor Yusufeli Futbol Okulunun açılışını gerçekleştirdi. Açılış kurdelesini kesen Ünal Karaman, buradan Türk futboluna futbolcular yetişeceğini söyleyerek Yusufeli Kaymakam Eyüp Kaykaç, Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’e ve Trabzonspor Futbol Okulu yetkilisi Mustafa Çakmak, teşekkür etti. Yapılan açılışın ardından Karaman, minik Trabzonsporlularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkanlığını Mustafa Çakmak’ın yaptığı Yusufeli Trabzonspor Futbol Okulu’na 7-15 yaş arası futbol meraklısı çocuklar başvuru yapabiliyor. Ara dönemlerde yapılan Trabzonspor Altyapı futbolcu seçimine katılmak için hazırlanan öğrenciler hafta sonları antrenman yapıyor.

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?