logo

Karadeniz’in Yeni Televizyon Kanalı Yayına Başlıyor

Merkezi İstanbul’da yer alan ve Karadeniz Bölgesi’nde Şile’den Sarp’a kadar geniş ağı yayına sahip olacak olan Gönüllerin Kanalı ‘KANAL G’ adlı televizyon uydudan ulusal yayınla yayın hayatına başlıyor.

İşadamı Hamdi Çakır ile ünlü sunucu ve organizatör Necati Selvitop’un kurduğu ‘Gönüllerin kanalı  ‘Kanal G’ kısa bir süre sonra yayın hayatına başlıyor. İstanbul merkezli yayın yapacak olan Kanal G Şile’den Sarp’a geniş bir coğrafyada Karadeniz Bölgesi’nin sesi olacak. İstanbul’un yanı sıra Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Artvin ve Zonguldak gibi illerden sürekli canlı yayın bağlantıları ile önemli sosyal, kültürel ve güncel gelişmeleri 2 tam donanımlı canlı yayın aracı ile ekranlara taşıyacak olan Kanal G Karadeniz Bölgesi’nde gönüllerin sesi olacak.

Türk televizyonlarında 33 yıllık deneyimi ile Karadeniz’in yakından tanıdığı ünlü sunucu ve organizatör Necati Selvitop’un Genel Yayın Koordinatörlüğünü üstlendiği ve programları ile renk katacağı ‘Gönüllerin kanalı Kanal G’ kısa bir süre sonra uydudan D-Smart, Tivibu ve Digitürk’te yayın hayatına başlıyor.

Etiketler: » » »
Share
1090 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?