logo

Karadeniz Offroad Yarışlarına Artvin Damgası!

Türkiye Otomobil Federasyonu Başkanlığında 2018 Karadeniz Offroad Kupası 3.Ayak Giresun Yarışları gerçekleşti. Yarışlarda ilimizi temsilen katılan Artvin Offroad Kulübü ve Yusufeli Offroad Kulübü yarışlarda büyük başarı sağladılar.

 

Türkiye Otomobil Federasyonu Başkanlığının 2018 yılı faaliyet programında yer alan 2018 Karadeniz Offroad Kupası 3.Ayak Giresun Yarışı 22-23 Eylül 2018 tarihlerinde Giresun Merkez Aksu Mahallesi Atatürk Bulvarındaki Dolgu Sahası Mevkiinde yapıldı.

Giresun Valiliği, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Giresun OffroadKulübü’nün ortaklaşa düzenlediği bu organizasyona yoğun ilgi vardı.

Bir Kafkas Offroad Platformu Klasiği

Şanssızlıklara rağmen S1 klasmanında Yusufeli Offroad Kulübü Başkanı Hasan Akan ile Artvin Offroad Kulüp Başkan Yardımcısı Tolga Şatır 2. liği alırken bu etkinlikte de Şehit Tamer Aktaş adına yarışan Nurcan Şatır ve Ergün Şatır çifti S3 klasman 2. Si oldular. Murgul Offroad Kulübü Başkanı Ekrem Turhan ve  Ahmet Onur Satır iyi götürdükleri yarışta 2. turda araçlarında meydana gelen arıza sebebi ile 3. tura katılamazken Artvin Offroad Kulübü’nden Zafer Sinir ve Talha Taşkın çifti baştan itibaren 2. Olarak götürdükleri yarışta bitişe 40 metre kala araçlarındaki arıza sebebi ile yarışı tamamlayamadılar.

Share
358 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?