logo

reklam

Kar Kış Dinlemediler Evlendiler

Aşk kar kış dinlemiyor. Düğün yapmak için ise kar kış engel olamıyor. Artvin’de aşklarını evlilikle sonuçlandırmak isteyen Hakan ve Hülya Ateşsaçan çifti, düğün fotoğraflarında dekor olarak gerçek kar manzaralarını kullandılar.

Artvin’in Yusufeli ilçesinde tanışan Hakan ve Hülya evlilik için karar verdiler. Evlilik kararları kış aylarına denk gelse de ‘Kış aylarında evlenilir mi?’ demediler ve evlilik kararlarını ertelemediler. Evlilik kararlarını ertelemeyen ve evlenen çift genellikle yaz aylarında alışık olduğumuz dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerini de Kafkasör Yaylası’nı kullanarak gerçekleştirdiler. Bu iş için de 9 yıllık profesyonel fotoğrafçı Hasan Avcı’yı tercih eden Ateşsaçan çifti zorlu kış şartlarına karşın yine de dış mekanda düğün fotoğraflarını çekindiler. Kafkasör Yaylası’nın bembeyaz örtü ile kaplanan doğasında müthiş düğün fotoğrafları çekinen Ateşsaçan çifti, üşümelerine ve ıslanmalarına karşın düğün fotoğraf çekimini tamamlamayı başardılar.

Gelin Hülya Ateşsaçan: Biraz Üşüdük Ama Değdi

Kış ayı olmasına karşın alışılagelmiş düğün fotoğraflarının aksine karlı ve buzlu düğün fotoğrafları çekinmeyi tercih eden gelin ve damat, üşümelerine karşın düğün fotoğrafı çekimini tamamladılar. Üşümüş olmalarını sorun etmeyen çift, ömürleri boyunca unutamayacakları bir ortamda düğün fotoğraflarını çekinerek düğünlerini ölümsüzleştirmiş oldular. Kar kış demeden düğün fotoğraflarını Kafkasör Yaylası’nın muhteşem kar manzaraları eşliğinde çektiren Gelin Hülya Ateşsaçan üşümeyi sorun etmediğini ve böylesine muhteşem bir ortamda fotoğraf çekinmiş olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Hülya Ateşsaçan duygularını dile getirirken; “ memleketim Urfa ancak görev nedeniyle Artvin Yusufeli’ne geldim. Ben ebelik yapıyorum. O sırada eşimle tanıştım. Bu kış ayında evlilik yapmamızın sebebi aileler biraz sorun çıkardığı için bir an önce evlilik yaptık. Çekimler çok güzel geçti ancak kış şartlarından dolayı biraz üşüdük. Eşim spor ayakkabısı giymek zorunda kaldı. Bütün kıyafetlerimiz ıslandı. Ama her şeye rağmen çok güzeldi. Düğünümüzü yaptık Yusufeli’nde burada da Hasan Avcı Atölyesinde dış çekim yapmak istedik. Bu yüzden Artvin’e geldik. Bütün zor şartlara rağmen her şey çok güzeldi. ” ifadelerini kullandı.

Hakan Ateşsaçan ise Kafkasör Yaylası’nın muhteşem bir manzaraya sahip olduğunu, kış aylarında ise bu görüntünün çok daha güzelleştiğini belirterek, havanın soğuk olmasına ve üşümelerine karşın yine de mutlu olduklarını ifade etti.

Genç çift kar kış demeden hayatlarını birleştirirken, Kafkasör Yaylası’nın muhteşem kar ve buz görüntüleri eşliğinde mutluluklarını hem pekiştirdiler hem de bembeyaz ortamda çekindikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler.

Share
3547 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?