logo

Kanalizasyon Borusu Tehlike Saçıyor

Artvin Merkez Çarşı Mahallesi, spor salonu arkasında bulunan Kavaklı sokakta yaklaşık 1 aydır patlayan kanalizasyon borusu tehlike saçıyor.

Artvin’in en işlek mahallelerinden biri olan ve özelikle sabah ve akşam saatlerinde, çok sayıda öğrencinin okul ve ev arasındaki yol güzergahı olan Kavaklı Sokağı’nın tam orta yerinde patlayan kanalizasyon borusu bir aydır bir türlü yapılamadı. Bölgede bulunan inşaatın çalışmalarından dolayı birçok kez patlayan kanalizasyon borusu mahalle sakinleri tarafından kendi imkanlarıyla defalarca onarıldı.  Fakat her onarılmanın ardından inşaatın işi için bölgeye gelen ağır yüklü kamyonve iş makineleri bu kanalizasyon borusunun tekrar patlamasına sebep oluyor.  Son patlamanın ardından bir ay geçmesine rağmen bir türlü onarılmayan kanalizasyon borusu mahalle sakinlerinin tepkisini çekti.

Artvin Belediyesi beyaz masa bölümüne konuyu ileten mahalle sakinleri buradanda biz çözüm bulamadıklarını ifade ettiler.Öte yandan etrafa mikrop ve pis koku yayan kanalizasyon borusu özelikle öğrenciler için tehlike saçmaya devam ediyor. Kavaklı Sokağı sakinleri yetkililerden bu sorunun bir an önce çözülmesini istediler.

 

Etiketler: » »
Share
635 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?