logo

Kamu Araçlarında “08” Dönemi!

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odasından, şoför esnafına bir müjde daha. Resmi dairelerdeki araçlara 08 plakası zorunluluğu getirildi.

Göreve geldiği günden itibaren yönetim kuruluyla bir birinde önemli başarılara imza atan Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şeref Öngüner ve yönetim kurulu üyeleri Artvin Valisi Ömer Doğanay’ın destekleriyle hizmetlerine devam ediyor.

Artvin’e hizmet veren şoför esnafının sorunlarını çözmek için projeler üreten oda yönetimi son olarak resmi dairelerde bulunan kiralık araçların alımlarıyla ilgili önemli çalışma gerçekleştirdi.

Resmi dairelerde bulunan kiralık araçların özellikle 08 plakalı olma konusunda Artvin Valisi Ömer Doğanay’la görüşme yapıldı. Konuyu Vali Doğanay’a ileten oda yönetimi aldıkları olumcu cevabın ardından Resmi dairelerde 08 Plaka zorunluluğu getirildi.

Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından yapılan açıklamada,”Resmi Dairelerdeki Araçlara 08 Plakası Zorunluluğu Camiamıza Hayırlı Olsun. Sayın Valimiz Ömer Doğanay’la yaptığımız istişareler sonucunda bizzat kendisinin talimatıyla tüm kamu kurum ve kuruluşların araç ihalelerinde 08 plakası zorunluluğu getirildi emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” denildi.

Share
919 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?