logo

Kalyoncu, Tüm Artvinli Hemşerihlerimi Şölene Bekliyorum

Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Mikail Kalyoncu “11 Mart 2017 tarihinde Artvin’in kurtuluşuna istinaden yapacak olduğu şölene ilgi çok fazla” dedi.

Kocaeli’nin en gözde ve aktif dernekleri arasında ilk sıralarda yerini koruyan ve kollayan Artvinliler Derneğinin kuşkusuz Başkanı Mikail kalyoncu’nun emeği olduğu gözleniyor.

Kalyoncu Her zaman her plartfomda savunduğu ilkesini yaptığı açıklamada sözlerine şöyle devam etti: “Başkanlığını yaptığım derneğin Kocaeli’ndeki başarısında tabi ki yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın rolu vardır.Bizim felsefemizde asla ben yoktur.Yaptığımız tüm başarılarda tüm yönetim kurulundaki arkadaşların rolü büyüktür. Kocaeli’ndeki tüm hemşerihlerimizi şölene bekliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

MHP’li kadın kolları İlçe Başkanları:İl Kadın Kolları başkanı Özge Keçeci,Derince Yasemin Kantaroğlu,Körfez Yasemin Aykaç,Gölcük Gülay Özcan,Darıca Sevim Çelik,Merkez İlçe Hatice Urgancı 11 Mart  2017 tarihindeki  şölene Dernek başkanı Mikail Kalyoncu’ya destek vereceklerini söylediler.

Share
843 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?