logo

Kafkasör Yolu Asfaltlanıyor

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe Kafkasör Yaylası yolunda yapılan genişleme çalışmalarının ardından başlanan asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi.

Kocatepe, 35. Kafkasör Kültür Turizm Sanat Festivali’nin son iki gün ki etkinliklerinin Kafkasör Yaylasında yapılacağından dolayı ulaşımın rahatlaması açısında başlatılan genişleme çalışmalarının geçtiğimiz hafta itibariye tamamlandığını ve gün itibariyle de Artvin Belediyesi ve İl Özel İdaresi’nin ortaklaşa yürüttüğü finişer ile asfaltlama çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe yol çalışmasıyla ilgi şunları söyledi; ‘’1200 metrelik genişletilen yol da 1700 metrelik Asfaltlama çalışmasına bugün itibaren başlandık. Kafkasör yolunu hem genişletilerek hem de asfaltlama yaparak Festivalimize gelecek olan vatandaşlarımızın rahat ulaşım sağlamları için çalışmalarımızı ivedilikle sürdürüyoruz. İnşallah Cuma akşamına kadar 1700 metre uzunluğun da ortalama 10 metre genişliğinde ki yolun finişer ile sıcak asfalt dökümü tamamlayacağız. Bunun yanında eski sanayi yani şu anki adıyla Kafkasör Festival Caddesi yol genişleme çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyoruz” dedi.

Çalışmaların hiçbir aksaklığa neden olmadan festivale kadar yolların asfaltlı olarak hizmete açılmasını planlanıyor.

 

ABBB

Etiketler: » »
Share
947 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?