logo

reklam

Kafkasör Yaylası, Futbol Takımlarına Kapılarını Açtı

Kafkasör Yaylası, Futbol Takımlarına Kapılarını Açtı. Artvin’in yeşili ve temiz havasıyla birçok kişiyi misafir eden Kafkasör Yaylası futbol takımlarını ağırlamaya başladı.

 

Kafkasöre idmanlar için gelen takımlardan Borçkaspor kulübü kaptanı ve antrenörü de herkese bu doğal güzelliği tavsiye etti. 2 günlük kamp programı için Artvin’i tercih eden Borçkaspor’un antrenörü Erol Yıldırım; “İyi bir başlangıç yaptık. Yeni bir ekibimiz, yeni ve genç bir yönetim kadromuz var. Bu sene farklılık yaratmak istiyoruz. Borçkaspor olarak, lige renk katmak istiyoruz. Gerek oyunumuzla gerek sahada duruşumuzla” dedi.

Kafkasör mevkiinde konuşan Yıldırım; “Bu güzel atmosferde de sabah iyi bir kros çalışması yaptık. Şimdi yine kros çalışması yapacağız. Yarın da çift idmanlı 2 günlük kısa olan kampımızı bitirip Borçka’ya döneceğiz” ifadelerini kullandı. Tesislerin ve havanın çok güzel olduğunu belirten Yıldırım; “Buraya diğer takımları da bekliyoruz. Gerçekten çok güzel bir ortam var. Temiz havası var. Sezon başlamadan önce tüm takımlara da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Borçkaspor kalecisi ve takım kaptanı Emin Nişancı; “Hedefimiz ligde şampiyon olabilmek. Bunun içinde genel yönetimimiz olsun, büyüklerimiz olsun başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz ” dedi. Kafkasörle ilgili açıklama yapan Nişancı; ” kafkasör yaylası gerçekten spor için çok elverişli bir doğa alanı. Buraya gelecek takımlar için çok elverişli spor yapmak için, gelsinler pişman olmayacaklarından eminim, ortamda hiçbir sıkıntı yok”  ifadelerine yer verdi.

Borçkaspor’un Kafkasör’de yapacağı 2 günlük kampın ardından Borçka’da çalışmalarına devam edeceği açıklandı.

Share
801 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?