logo

Kafkasör Festivali Üçüncü Gününde de Dolu Dolu Geçti

35’inci Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali etkinliklerinin üçüncü günde birbirinden önemli isimlerin konserleri ve muhteşem görüntülerle sona erdi.

Beş gün sürecek olan Kafkasör festivalinin üçüncüekinliklerinde Artvin Belediyesi organizasyonunda Grup Rest, Vira Cemal ve Kutsi Konseri Artvin halkını doyasıya eğlendirdi. Geceye damgasını ise muhteşem havai fişek gösterileri vurdu. Artvin Valiliği önünde gerçekleşen konsere Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve eşi Hacer Kocatepe, İl Emniyet Müdürü Alaattin Akbaş, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Belediye Başkan Yardımcıları, Erkan Yazan, Aydemir Akköy, Zafer İnce çok sayıda vatandaş katıldı.

Gecede ilk Sahne Artvinli Gençlerin

Kafkasör Festivali üçüncü gün etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde Artvinli gençlerden oluşan Grup Rest konsere katılanların ilgi odağı oldu. Gençlerin söylediği şarkılara eşlik eden Artvinliler doyasıya eğlendiler. Bir birinden güzel şarkılarıyla sahneden ayrılan Grup Rest üyelerine Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce plaket takdim etti. Grup Rest üyeleri; “ Bu imkanı bize sağladığı için Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Artvin halkına teşekkür ediyoruz” dediler.

Vira Cemal’den Muhteşem Performans

Grup Rest’in ardından sahneye bir başka Artvinli şarkıcımız Vira Cemal çıktı. Karadeniz müzikleri başta olmak üzere bir birinden hareketli şarkılarla alanda bulunanları coşturmayı başardı. Vira Cemal’e plaketini ise Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan takdim etti.

Artvin Böyle Havai Fişek Gösterisi Görmedi

Festival kapsamında gerçekleşen konserlerin yanı sıra geceye havi fişek gösterileri damgasını vurdu. Artvin belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin özel isteği olan Havi fişek gösterisi için 3 profesyonel fotoğrafçı görev yaptı. Yaklaşık 15 dakika süren gösteri için 3 profesyonel fotoğrafçılar bu anı ölümsüzleştirmek için Artvin üç farklı bölgesinden çalışmalarda bulundu.

Kutsi’den Harika Canlı Performans

Artvin Belediyesi tarafından 35’inci Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali kapsamında, Artvin’de Kutsi rüzgarı esti. Sevilen sanatçı Kutsi, verdiği konserle Artvinlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.Konserde Kutsi, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla kendisini dinlemeye gelenleri coşturdu.Konser sonunda Kutsi’ye çiçek veren Başkan Mehmet Kocatepe, sanatçıya teşekkür ederek, ünlü şarkıcıyı önümüzde ki yıl ki Kafkasör Festivaline de davet etti. Bu nazik davranışından dolayı Başkan Kocatepe’ye teşekkür eden Kutsi, Artvin’in sıcak kanlı ve gönlü zengin insanlarını her zaman kendine yakın gördüğünü ifade etti. Konser sonrası alanda bulunanlar horon teperek geceyi sonlandırdılar.

Etiketler: » » » » »
Share
1416 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?