logo

Kaçkar Unlu Mamullerinden Tandır Evi

Artvin’de kendini ıspatlamış Kaçkar Unlu Mamulleri Artvin’e bir hizmet daha kavuşturdu.

Artvin merkez Bahriye Üçok Caddesi Taksi Durağının karşısında açılan Kaçkar Unlu Mamulleri Tandır evi hizmete girdi. Açılışa Artvin MHP Milletvekili Adayı Muhammet Altunal, MHP Belediye Meclis üyesi, MHP Eski İl Başkanı Nedim Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Artvin halkına uzun zamandır hizmet veren Kaçkar Taş Fırını, çarşı şubesiyle Artvin halkına “merhaba” dedi. Miralay Şükrübey Caddesi üzerinde yıllardır Artvin halkına hizmet veren Kaçkar Taş fırını, artık unlu mamuller ve meşhur Yusufeli Ketesiyle ve bir birinden lezzetli tandır ekmekleriyle Artvin halkına hizmet verecek. Kaçkar Taş fırını işletmecisi Osman Tebelleş, baba, hatta dede mesleği olan fırın ustalığını devam ettiriyor. Kendine özgü açtığı işletmesiyle Artvin halkının beğenisi topladı. Çarşı şubesini açmanın mutluluğunu yaşarken,  dedesi Hasan, babası Ahmet Tebelleş’ten gördüğü bilgi ve birikimleri Artvin halkıyla paylaşan Osman Tebelleş yeni işletmesinde çağın gereksinimlerini yerine getirmiş görünüyor.

Birbirinden lezzetli ekmek çeşitleri ve tandır ekmeğini Artvin halkıyla tanıştıracak olan Tebelleş; “halka daha iyi hizmet vermek için çarşı şubemizi açma kararı aldık. Halka hizmet hakka hizmet bilerek bu işin arkasındayız” dedi. Unlu mamullerinin yanı sıra un bayiliği ve market ürünlerinin de yer aldığı Kaçkar Unlu mamullerin açılışı da oldukça görkemli bir şekilde gerçekleşti.

İşletmenin açılış kurdelesini, Artvin MHP Milletvekili Adayı Muhammet Altunal, MHP Belediye Meclis üyesi, MHP Eski İl Başkanı Nedim Özer kesti. Davetlilerin işletmeyi gezmesinin ardından gerçekleştirilen ikramla açılış son buldu.

Share
1287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?