logo

İYİ Parti Milletvekili Adaylarına Şavşat’ta Yoğun İlgi

İyi Parti Artvin Milletvekili Adayları Filiz Akyüz ve Kamil Aksu Milletvekili seçim çalışmaları çerçevesinde gelmiş oldukları Şavşat’ta yoğun ilgi gördü.

 

Şavşat’da esnaf ziyareti yapan ve vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili adayları Filiz Akyüz ve Kamil Aksu’ya İYİ Parti Şavşat İlçe Başkanı Taner Kara, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisi ile moralleri iyice yükselen İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz “Ülkenin iyi yönetilmediğini ifade ederek artık vatandaş kavga değil hizmet bekliyor. Bizler İYİ Parti olarak Cumhurbaşkanı adayımız ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ülke siyasetine bir vizyon getirdi. Bizlerde il ve ilçelerde köylerimizde mahallelerimizde bu vizyonla hareket ederek, son yıllarda toplumda artık özlenir olan barışı sevgiyi, dostluğu, birleştiriciliği yalandan ve riyadan uzak halkını hangi siyasi görüşten olursa olsun seven bir siyaset yapıyoruz.Bunu yapmaya da devam edeceğiz.Artık vatandaşımız kavgadan ve hatta ülkeyi yönetenlere hiçte yakışmayan söylemlerden uzak olacağız.” dedi.

Filiz Akyüz; “Esnafımızın bu kadar sıkıntı içerisinde bizlere göstermiş olduğu ilgiden oldukça memnunuz. Halkımızı hizmetin en iyisine layıktır. Bu halkımıza layık olacağız.Kendilerinin sesi olma yolunda Genel Başkanımızı Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız. Ülkemizi tekrar parlamenter sisteme döndüreceğiz.Tek adam siyasetine son vereceğiz. Esnaf kan ağlıyor, çiftçi kan ağlıyor, memur kan ağlıyor, işçi kan ağlıyor. Pahalılık almış oldukları parayı buharlaştırıyor. Ülkenin bir tarafı yangın yeri olmuş. Bu durum bütün ülkemizi etkiliyor. Dış siyasetimiz tükenmiş.Etrafımızda bir tane dostumuz kalmamış. Müslüman ülkeler ABD ve Avrupa ülkelerinin oyuncağı ve şamar oğlanı olmuş. Terör örgütlerine yabancı ülkelerin yardımları her şart ve her durumda devam ediyor. Terör örgütlerinin üzerine gidilirken de haber edilerek gidiliyor.Günlerce Televizyonlardan nereye girilecekse o konuşuluyor sonra oraya giriliyor.Böyle bir komiklik olmaz. Ülkeyi 16 yıldır idare edenler bugün çıkıp 16 yıldır akıllarına bile gelmediği vatandaşa şunu yapacağız bunu yapacağız diyorlar. Sanki bu ülkeyi 16 yıldır bunlar yönetmiyor.” dedi.

Akyüz; “Şavşat halkının göstermiş olduğu yoğun ilgi ve misafirperverliğine çok teşekkür ediyoruz. Şavşatlı artık kararını vermiş. Her şey İYİ olacak diyor. Bu ziyaretlerimiz diğer ilçelerde de yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.Halkımızın kendi partisi olan İYİ Partiye yoğun ilgisini görmek bizleri oldukça memnun etti. Artık insanımız değişim istiyor. Bu değişimi de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yaparak, bizleri bağırlarına basarak gösterdiler. İYİ Partinin bütün ülkede olduğu gibi her türlü engellemelere rağmen, Artvin’de de çok kısa sürede büyümesi bu partinin halkın gerçek sesinin ve kendisinin partisinin İYİ Parti olduğunu göstermiştir. Türkiye’nin umudunun İYİ Parti iktidarı ve Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığında olduğunu” söyledi.

Vatandaşlarla samimi bir diyalog içerisinde olan İYİ Parti Milletvekili adaylarına Şavşat halkının ilgisi yoğun oldu. İYİ Parti Milletvekili adayları, “Demokratik ve özgür bir gelecek için, yolsuzluktan yasaklardan ayırımcılıktan, kayırmacılıktan uzak, sevgiyi kardeşliği ön planda tutan bir ülke için gelecek İYİ olacak” diyerek ilçeden umutlu ve mutlu ayrıldılar.

İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz, Şavşat’ın bazı köylerinde de seçim çalışmalarında bulundu. Burada Saadet Partisi Milletvekili adayı Salih Berber ile de rastlaşan İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz, Millet ittifakında ki ortakları Saadet Partisi’nin adayına başarı temennisinde bulundu. Saadet Partisi Milletvekili adayı Salih Berber’de Filiz Akyüz’e seçimlerde muvaffakiyetler diledi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz, gittiği köylerde ev toplantıları ve ziyaretleri de gerçekleştirirken, köylerde Akyüz’e ve İYİ Parti’ye gösterilen ilgi moral verdi.

Share
587 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?