logo

İYİ Parti İl Başkanı Akyüz Mazbatasını Aldı

İYİ Parti İl Başkanı Filiz Akyüz ve İl Yönetimi, Artvin Adliyesi İl Seçim Kurulu’ndan Mazbatasını Aldı.

Artvin Adliyesi İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Başkan Filiz Akyüz burada yaptığı açıklamada; “İYİ Parti’nin nasıl kurulduğunu, nasıl engelleri bir bir aştığını Türkiye biliyor, 80 milyon biliyor. Bırakın kamu kurumlara ait sosyal alanları, özel salonların verilmemesi için bile baskılar yapıldı. Sayın Akşener’in gittiği illerde elektrikler kesildi. Peki engel olabildiler mi? Olamadılar. Neden? Çünkü Bu partiyi her görüşten insanların buluştuğu ortak nokta olarak Türk Milleti Kurdu. Genel başkanımız Sayın Meral Akşener ve dava arkadaşları, inanılmaz bir gayretle gece gündüz demeden, ülkemizin dört bir yanında gönülden, fedakarca çalışmalarını sürdürüyor.

Parti binamızın açılışına gelen Genel başkanımız Sayın Akşener, Artvin’e özel teşekkürlerini sunmuştu. Bu kapsamda ilk teşkilatlanmayı tamamlayan il Artvin oldu.4 Mart 2018 Pazar günü İYİ Parti 1. Olağan İl Kongremizi yoğun bir katılımla başarılı bir şekilde tamamladık. Bugün Mazbatamızı alıyoruz. Ayrıca bugün çok anlamlı bir gün. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü” mazbatamızı alıyoruz. Bu da bizim için çok özel bir duygu.

İyi parti Genel başkanımız Sayın Meral Akşener kadınların siyasetten, ekonomiye, sosyal, kültürel bütün alanlarda yer almalarına çok büyük önem veriyor. İYİ Parti kadınların yoğun olarak desteklediği, gönül verdiği bir partidir. Baktığımız zaman 55 milyon oyun yarısı kadın oylarıdır. Ama kadınlarımız siyasette hak ettiği yerde değil.

İYİ Parti ile Türk Kadını hak ettiği yere gelecektir. Türk Kadınına birçok Avrupa ülkesinden önce seçme, seçilme hakkı veren, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, kadınların her alanda öne çıkmaları gerektiğini bir çok konuşmasında dile getirmiştir. Artvin İyi Parti İl Teşkilatı şu an itibari ile resmen göreve başlamış ve seçime hazırdır.

Biliyorsunuz, baskın seçim, erken seçim konuşmaları yapılıyor. Bu bir anlamda İYİ Partinin seçimlere girmesine yönelik bir algı operasyonudur. Biliyorsunuz teşkilatlanmayı tamamladıktan sonra 6 ay geçerse seçimlere girebiliyorsunuz. Eğer erken seçim yaparlarsa İYİ partinin seçime girmesine engel olacaklar. Nasıl ki kuruluşuna engel olamadılar, buna da engel olamayacaklardır. Çünkü patimizin “a” planı olduğu gibi “b”, “c” planları da vardır. Türkiye asla tek partiye, tek adama mahkum olmayacaktır. İYİ Parti ile Artvin, Türkiye, 80 milyon hep birlikte iyi olacak. Çünkü İYİ Parti’nin Güneşi bütün Türkiye’ye doğacaktır” diye konuştu.

Share
699 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?