logo

İYİ Parti’den Valilik, Baro ve Şoförler Odasına Ziyaret

İyi Parti İl ve Merkez İlçe Başkanlığı bir dizi ziyaretlerde bulundu. Önce 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Artvin Barosu Başkanlığı’nı ziyaret eden İYİ Partililer, ardından Artvin Şoförler Odası Başkanlığını, son olarak Artvin Valiliğini ziyaret ettiler.

 

Ziyaretler hakkında bilgi veren İYİ Parti İl Başkanı Filiz Akyüz, “5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle Artvin Barosunu ziyaret ettik. Günlerini kutladık. Başkan Ali Uğur Çağal bize Avukatlar günü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Adalet ve hukukla ilgili sohbetimiz oldu. Ardından Artvin Şoförler Odası Başkanlığını ziyaret ettik. Başkan Şeref Öngüner, bizlere şoförler Odası ve Şoför esnafı hakkında bilgi verdi. Son olarak Artvin Valisi Sayın Ömer Doğanay’ı ziyaret ettik. Faydalı bir etkinlik oldu. Sayın valimize, Artvin barosu Bakanı Sayın Ali Uğur Çağal’a ve Şoförler Odası Başkanı Şeref Öngüner’e bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Biliyorsunuz, İYİ Parti Türkiye genelinde ilk teşkilatlanmasını Artvin’de tamamladı. Olağan kurulumuz yapmadan hiçbir ziyaret programı yapmayacağımızı en başından söylemiştim. Artvin’de İl Kongremizi bitirdik. Ardından son olarak 1 Nisan 2018 tarihinde tarihi bir kongreye şahitlik ettik.

Genel Başkanlık Kongresi gerçekten muhteşem bir atmosferde, büyük bir katılımla yüz bini aşkın insanın Ankara’ya akın etmesiyle gerçekleştirdiğimiz kurultay sonrası Artvin’e döndük. Çalışmalarımıza başladık. Biz İYİ Parti olarak ziyaret etmediğimiz kurum, kuruluş, gitmediğimiz mahalle, kapısını çalmadığımız ev, sıkılmadık el bırakmayacağız.

Biz bunu vatan aşkıyla millete hizmet etme aşkıyla yapıyoruz. Herkes söyler ama biz uygulayarak yaşatırız. Söz konusu vatan ise gerisi teferruat der, gece gündüz demden çalışırız. Artvin, tıpkı ülkemiz gibi sıkıntılı dönem yaşıyor. Şuna herkes inansın ki Artvin İyi Olacak. Türkiye İYİ olacak.” Dedi.

Share
692 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?