logo

İyi Parti Artvin İl Başkanlığına Necat Kaşıkcı Atandı

İYİ Parti’de 54 il başkanının atamasının gerçekleşmesinin ardından 9 il başkanı daha belli oldu. Artvin İl Başkanlığı görevine Necat Kaçıkcı getirildi.

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, 9 il başkanının daha atandığını açıkladı.Böylelikle İYİ Parti’de 63 il başkanı belli olurken, bunlardan 33’ünün mevcut il başkanları arasından belirlendiği, 30’unun atandığı belirtildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Koray Aydın, şöyle konuştu:”İYİ Parti’de başlattığımız yeniden yapılandırma çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Daha önce atamasını yaptığımız 54 il başkanımızdan sonra Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in takdiri, onayı ve başarı dilekleriyle 9 il başkanımız daha atanmış bulunmaktadır.Böylece yeniden yapılandırma kapsamında toplam 63 il başkanımız atanmış bulunmaktadır.  Yeniden yapılandırma kapsamında atanan 63 il başkanımızın 33’ü mevcut il başkanları arasından belirlenmiş, 30 ilimize ise yeni başkanlar atanmıştır.Yeniden yapılandırma kapsamında İYİ Parti’mizde devir teslim törenleri büyük bir coşkuyla devam etmektedir. İYİ Parti kendi içinde oluşturduğu birlik, beraberlik ve kardeşlik havasını yerel seçimlere kadar hiç durmadan dalga dalga bütün milletimize yansıtacak, milletimizin derdiyle dertlenecek, sorunlara çözüm yolları gösterecektir.Diğer yandan 17 Eylül’den itibaren İYİ’lik kervanı yola çıkmış Başkanlık Divanı üyelerimiz, Milletvekillerimiz, Genel İdare Kurulu üyelerimiz, Merkez Disiplin Kurulu üyelerimiz velhasıl bütün yönetim kademelerimizle meydanlarda, pazarlarda, işyerlerinde milletimizle buluşmaya devam etmektedir.Amacımız bir yandan yerel seçimlere yenilenmiş, takviye edilmiş, güçlendirilmiş, zinde ve formda teşkilatlarla hazırlanmak; diğer yandan bölgelerinde sevilen ve iddialı adaylarla İYİ Parti’yi yerel seçimlerin yükselen partisi yapmaktır. Yeni atanan tüm il başkanlarımızı kutluyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.”

Yeni atanan il başkanları şöyle:

  1. Artvin – Necat Kaşıkcı
  2. Bartın- Mehmet Kasapoğlu
  3. Isparta – Fazlı Özgür Tandoğan
  4. Yalova – Mehmet Çam
  5. Tekirdağ – Sertaç Akkaya
  6. Kilis – Ağa Gündoğmuş
  7. Kırklareli – Mustafa Köseoğlu
  8. Amasya – Adnan Kır
  9. Kocaeli – Şanbaz Yıldız

Share
906 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?