logo

İYİ Parti Artvin İl Başkanlığı İftar Programı Düzenledi

İYİ Parti Artvin İl Başkanlığı Artvin Halkıyla iftarda buluştu. İftar yemeğinde hiçbir şekilde siyasi konuşma yapılmazken, yemek duasını Emekli din görevlisi Kadir Seçgin yaptı.

 

İYİ Parti İl ilçe Yöneticileri, İYİ Parti Artvin 27. Dönem Milletvekili 1. Sıra adayı Filiz Akyüz konuklarını kapıda karşıladı. 1 Haziran 2018 Cuma akşamı Havuz Düğün Salonunda verilen iftar yemeğine, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Artvin eski Belediye Başkanı ve Kızılay Artvin Şubesi Başkanı Seracettin Yazan, Saadet İl Başkan Yardımcısı Arif Soydan, Demokrat Parti İl Başkanı Sevinç Yıldırım. ARTSO Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, ESOB Başkanı Demirhan Elçin, Yeşil Artvin derneği Başkan Yardımcısı ve 18. Bölge Trabzon Eczacılar Odası Artvin İl temsilcisi Nursal Bülbül, ASKF Genel Başkanı Sadettin Dağ, Şoförler Odası Başkanı Şeref Öngüner, 33 Nolu Mot. Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız, Muhtarlar Derneği Başkanı Cafer Azizağaoğlu, Çarşı Mahallesi Muhtarı Sezahir Şahin, Balcıoğlu Mahallesi Muhtarı Bekir Yıldırım, Çayağzı Mahallesi Muhtarı Filiz Dede, Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma derneği Başkanı Fehmi Mutlu, Belediye Meclis Üyesi Tahsin Arslan, Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı Niyazi Altuntaş, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Emrah Özkan, Borçka İyi parti İlçe Başkanı Recep Çırak, ilçe başkanları ve İYİ partililer katıldı.

Katılımın çok yüksek olduğu, her kesim ve düşünceden Artvinlilerin buluştuğu iftar yemeğinde siyasi bir konuşma yapmayan İYİ Parti İl Başkanı Köksal İspirli,” Her düşünceden, her kesimden iftarımıza teşrif eden Artvin’in mert, Güzel yüzlü, dost insanları. Hepiniz iftar yemeğimize hoş geldiniz. Bu akşam aynı mekanda birlik ve beraberlik içinde iftarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Afiyet olsun diyor, teşekkür ediyorum.” dedi.

İftar sonrası gazetecilerin genel değerlendirme yapması için sorduğu soruya yanıt veren İl Başkanı Köksal İspirli,” İYİ parti olarak Artvin halkıyla birlikte iftar yemeğimizi verdik. Çok değil yakın tarihlerde partiler iftar yemeği verir, saatlerce siyasi konuşma yapar, insanlar bundan sıkılırdı. Biz İYİ Parti olarak böyle bir şey yapmadık. Davet ederken iftar yemeğine davet ettik. Onun için siyasi konuşma yapmadık. İftarımızla ilgili değerlendirme yapmam gerekirse; Artvin’in her kesiminden, STK, Siyasi parti, dernek temsilcileri katıldı. Salon doldu, dışarıdaki masalarda doldu. Bu güzel tablonun gerek Artvin için, gerekse Türkiye için büyük bir anlamı vardır. Siyasetin insanları kamplaştıran değil, birleştiren, bir arada olunabileceği, bir parça ekmeğin gönülden bölüşülüp aynı sofrada buluşulabileceği güzel bir yanının da bulunduğunu bu gece gördük Bakın bu akşam Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Yusufeli’ndeydi. Buna rağmen iftarımıza katılım gerçekten bizi duygulandırdı. Ben bundan dolayı bir kere daha herkese çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” dedi.

İftar programında İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz’e gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı. Akyüz, iftar programına katılan konuklarla tek tek ilgilenirken, program sonrasında bol miktarda fotoğraf çektirdi.

Share
747 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?