logo

İYİ Parti Artvin Gençlik Kollarından Erken Seçim Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın erken seçim tarihini duyurmasının ardından İYİ Parti Artvin Gençlik Kolları parti binasında açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada,” Doğacak olan güneş Genel Başkanımız Meral Akşener’in bizzat kendisidir” denildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın erken seçim tarihini açıklamasının ardından açıklamalar peşpeşe geldi. İYİ Parti Artvin Gençlik kolları erken seçim kararını açıklanmasının ardından il binasında toplanarak açıklamalarda bulundu. Basın açıklamasını Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Buşranur Duman okudu.

Yapılan açıklamada “Muktedirleri korku dağları sarmıştır. İktidar ve yandaşları bu korkuyla 24 Haziran 2018 tarihini erken genel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimi tarihi olarak ilan etmiştir. Aslında bu bir erken seçim değil baskın seçimdir. Yalnız iktidarın atladığı şey şudur: bu baskını bertaraf edecek kuvvet ve kudret İYİlerin elinde mevcuttur. Korkunun ecele faydası olmayacaktır. 16 yıldır ülkemizin tepesine çöken kara bulutlar güneşin doğuşuyla dağılacaktır. Bu güneş İYİ Parti’nin güneşidir. Doğacak olan güneş Genel Başkanımız Meral Akşener’in bizzat kendisidir.

İYİ Parti Gençlik Kolları olarak her türlü erken, baskın seçime hazırız. İYİ Gençler olarak başta ülkemizin bütün gençlerine ulaşarak partimizi anlatacak, genel başkanımız Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığında nasıl bir Türkiye inşa edeceğimizi vurgulayacağız. Sandık sandık seçmen seçmen seçim güvenliğini sağlayacağız. Emin olun, İYİ Gençliğin olduğu yerde ne trafolara kedi girebilecek ne mühürler buhar olabilecek ne de oy hırsızları milli iradeyi gasp edebilecek. Gençlik Kollarımız demokrasinin en güzel şekilde işlemesinin teminatı olacaktır. Dalga dalga büyüyeceğiz sel olup sandıkları sürükleyeceğiz. Türk milletinin umudu Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız. İYİ Gençlik, İYİ Gelecek, İYİler İktidara gelecek! Hazırız” ifadelerine yer verildi.

Share
750 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?