logo

İYİ Parti Arhavi’de Stand Açarak Vatandaşlara Kına Yaptı

Kına Yapma ve Yazma dağıtma etkinliğinde Arhavililer İYİ Parti adayı Akyüz ile buluştular

 

Seçimlere kısa bir süre kala siyasi partilerin yoğun seçim çalışmaları devam ederken İYİ Parti Artvin Milletvekili adayı Filiz Akyüz, Arhavi’de parti ilçe başkanlığı tarafından açılan stantta kına ve tülbent etkinliğini gerçekleştirdi. Arhavililere kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Milletvekili adayı Filiz Akyüz, “Birlikte BAŞARACAĞIZ… Bütün Zorlukları Birlikte Aşacağız, Bütün Sıkıntıların Birlikte Üstesinden Geleceğiz. Biz İnandık, Sizde İnanın. Yüzünü Güneş’e Dön Artvin’im. ” değerlendirmesinde bulundu.

İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanlığı farklı bir etkinliğe imza attı. Arhavi ilçesinde açılan stantta kına hazırlayan parti görevlileri, vatandaşlara kına yaparak değişik ve farklı bir seçim çalışmasında bulunmuş oldular. Ayrıca stantlarda yazma dağıtılırken, standa gelen çocuklara da resimler yapıldı. Yazma ve kına etkinliğine kına etkinliğine büyük ilgi gösterildi. Arhavi ilçesindeki düzenlenen bu ilginç seçim çalışmasına İYİ Parti Artvin Milletvekili adayı Filiz Akyüz, Arhavi İYİ Parti İlçe Başkanı Faik Atabek ve diğer partililer katıldılar. Gün boyu süren etkinlikte yüzlerce Arhavili’ye kına yapılırken, yüzlerce çocuğa da resim yapıldı. Çocukların ve Arhavililerin ilgisi etkinliğe büyük olurken, Arhavililer Milletvekili adayı Filiz Akyüz ile bol bol fotoğraf çektirip sohbet ettiler. İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz, ayrıca Arhavi ilçesinde esnaf ziyareti de gerçekleştirerek esnafın sorunlarını dinleyerek sorun ve sıkıntıları bizzat esnafın ağzından dinlemiş oldu. Esnaf gezisinde de Milletvekili adayı Filiz Akyüz’e yoğun ilgi gösterildi.

Arhavi ilçesinde yapılan seçim çalışmasına ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Milletvekili adayı Filiz Akyüz, “ Bizleri Arhavi ilçemizde coşkuyla karşılayan herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte güneşin doğuşunu ve batışını huzurla izleyeceğimiz bir Arhavi için çokça çalışacağız. Arhavi’miz bizi coşkuyla karşıladı. Yüzünü güneşe dönmüş bir Arhavi görmek bizi daha çok heyecanlandırıyor… Başaracağız, Başaracağız, Başaracağız… Birlikte kınalarımızı yaktık, bu ülkenin geleceği olan çocuklarımız ile birlikte mutlu bir vakit geçirdik. Esnaf Ziyaretlerimizi Yaptık ve Arhavi’ye dilimiz döndüğünce kendimizi ifade etmeye çalıştık. İçinde Sevgi Varsa, Artvin İYİ Olur…İçinde Sevgi Varsa Türkiye İYİ Olur… İçinde Sevgi Varsa Dünya İYİ Olur…Bizler bu ülkeye kaybedilen değerleri geri getireceğiz. Sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü temin edeceğiz. Birlikte BAŞARACAĞIZ… Bütün Zorlukları Birlikte Aşacağız, Bütün Sıkıntıların Birlikte Üstesinden Geleceğiz. Biz İnandık, Sizde İnanın. Yüzünü Güneş’e Dön Artvin’im.. Artvin’i İYİ’leştirmek İçin, Artvin’i Özlediği Huzurlu Ortamına Kavuşturabilmek İçin Çalışmalarımız Devam Ediyor… Herkes ile Bir Bir Sohbet Ediyor, Kucaklaşıyoruz… Artvin’de İYİ Parti Tek Vücut Çalışmalarına Devam Ediyor…

Artvin’i kazanmaya geliyoruz. ev ev dolaşmaya, kucaklaşmaya, size tepeden bakan değil bir kardeşiniz olmaya geliyoruz. Artvin sevdasıyla çıktığımız bu yolda Güneş’in en samimi sıcaklığıyla sizlerle buluşuyoruz. inanıyoruz, çalışıyoruz ve sizlerin gözlerindeki umudu daha yükseğe çıkarmak için üretmeye devam ediyoruz… Artvin’im Yüzünü Güneşe Dön diyoruz ve inanıyoruz ki dönecektir. Türkiye yüzünü güneşe dönecektir. 24 Haziran’dan sonra artık Türkiye’de karanlık günler sona erecek güneşin doğduğu aydınlık günler başlayacaktır” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Share
417 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?