logo

İstanbul’dan Artvin’e Uzanan Dostluk Bağları

İstanbul Robert Koleji öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Artvin’e gelerek 07- 14 yaş gurubu öğrencilere çeşitli branşlarda 5 günlük eğitim verecek.

Artvin’e gelen Robert Koleji öğrencileri Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek yapacakları proje hakkında detaylı bilgi verip destek olunmasını istediler.

Proje başkanları Veli Barış Heybetli, Narod Dabanyan, Proje danışmanları Sibel Sebüktekin ve Zübeyde Bayraktar Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ederek proje hakkında detaylı bilgi sunup destek olunmasını istediler.

Başkan Kocatepe, Robert Koleji öğrencilerine projeyi uygulamak için Artvin’i tercih ettikleri için teşekkür ederek destek noktasında yardımcı olunacağını söyledi.

Proje Başkanlarından Narod Dabanyan, projenin Artvin’de yapılmasının sebebini 2014 yılı Mart ayında Artvin’de ki bir lise ile ortak proje yürüttüğünü bu sayede Artvin’i daha yakından tanıma ve dostluk bağları kurduğunu belirterek arkadaşlarıyla ortak karar alıp 2015 te ki Sosyal Sorumluluk Projesini yeniden Artvin’de uygulamak istediklerini belirtti.

İstanbul Robert Koleji öğrencileri 25 kişilik öğrenci gurubuyla Artvin’de ki 07- 14 yaş arası öğrencilere 23- 27 Haziran tarihleri arasında Artvin Gençlik Merkezi sınıfların da Resim, Müzik, Spor, Tiyatro, Finansal okuryazarlık gibi konular üzerinde ücretsiz kurs verecekler.

ABBB

Etiketler: » »
Share
711 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?