logo

İstanbul’da Artvin Rüzgârı Esecek

İstanbul’da Artvin Vakıfları Federasyonu ve Dernekleri tarafından organize edilen Artvin’in 94. Yıl Kutlama gecesinde gösteri yapmak için Artvin Belediyesi Halk Oyunları ekibi yola çıktı.

Artvin’in kurtuluşu her yerde farklı etkinlikler ile kutlanırken İstanbul’da ki Artvinliler ise büyük bir organizasyon düzenleyerek yaklaşık 5 bin Artvinlinin, Artvin sevdalısının katılması düşünülen program organize etti.  Programda birbirinden renkli etkinliklerin yanı sıra geceye Artvin Halk Oyunları gösterisi damga vuracak. Artvin Belediyesi Halk Oyunları ekibi kendi kategorilerinde birçok birincilik ödülünü alan genç yetenekli 32 kişilik ekibiyle İstanbul’da yaşayan Artvinlilere unutulmaz bir gösteri sunacaklar. İzleyiciler bir nebzede olsa memleket hasretini gidermiş olacaklar.

İstanbul Halkalı da bulunan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezinde 7 Mart 2015 Cumartesi gecesi yapılacak olan programda Resul Dindar, Salih Yılmaz, Arzu Elmacı, Erol Temel, Erdal Şalikoğlu, Nahit Akdemir ve sürpriz yöre sanatçıları sahne alacak.

Share
453 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?