logo

İstanbul Arhavililer Derneği “Cerattepe Hepimizin Mücadelesidir”

Cerattepe hepimizin davasıdır. Konusu ve içeriği ne olursa olsun, doğanın tahribatına karşı çıkacağız ve bu mücadeleye hukuk çerçevesinde devam edeceğiz.

İstanbul’da faaliyetlerine devam İstanbul Arhavililer Derneği (İSTAD) son günlerde Artvin’in gündeminde olan Cerattepe konusunda bir açıklama yaptı.

İSTAD Yönetim Kurulu Başkan vekili Osman Ceneviz imzası ile yapılan açıklamada; “Bir sevdadır Artvin. Doğasıyla ve insanıyla Türkiye’nin kalbine taht kurmuş bir cennettir. Bahsedildiğinde bile insanın yüzünü gülümsetmeye yeten bir sevdadır. Şimdi ise gülümseyen yüzler yerini öfkeye ve endişeye bıraktı.

İstanbul Arhavililer Derneği olarak, Artvin ve yöre halkının kimyasını bozan her türlü tahribata karşı çıktığımızı bir kez daha ilan etmek istiyoruz. Böylesine bir tahribata neden olan firmalara da sessiz kalacağımızı düşünen zihniyete de kimseye eğilmeden kimsenin uşağı olmadan üzerimize düşen mücadeleyi sürdüreceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyoruz.

Cerattepe hepimizin davasıdır. Konusu ve içeriği ne olursa olsun, doğanın tahribatına karşı çıkacağız ve bu mücadeleye hukuk çerçevesinde devam edeceğiz. Değerli hemşerilerimize duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Share
513 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?