logo

İsrafil Kışla’ya Tebrikler Devam Ediyor

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atanan eski Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’yı bu defa da Artvin Milletvekili Erkan Balta ve İl ve İlçe Başkanlarından hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atanan önceki dönem Artvin Milletvekili İsrafil Kışla’yı Cumhurbaşkanlığındaki makamında Milletvekili Erkan Balta, İl Başkanı Şenol Alpaslan ve İlçe Başkanlarıyla birlikte ziyaret ederek yeni atandığı görevinde başarılar dilediler..

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İsrafil Kışla ziyaret sırasında yaptığı yaptığı açıklamada “Milletvekilliğim süresince Artvin’e yatırım yapan bütün müteşebbis kardeşlerime elimden geldiği kadar hiçbir ayırım yapmadan destek olmaya çalıştım. Küçük olsa da; her yatırımın, üretim, istihdam, göçün tersine dönmesi ve Artvin’in kalkınması anlamına geldiğinin farkındayım. Artvin’in hiçbir ayrım yapmadan her köşesine hizmet götürme anlamında elimden gelen bütün çalışmaları yaptım.

Yeni atandığım görevimde de yine Artvin için benden istenecek bir destek olursa elimden geleni vereceğimin bilinmesini istiyorum. Ziyaretinizden ve başarı dileklerinizden son derece memnun oldum. Bende sizin kanalınızla tarafıma hayırlı olsun mesajı gönderen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Sizlere de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Share
345 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?