logo

reklam

İsrafil Kışla’dan Arhavi Ziyareti

Ak Parti Artvin Milletvekili Adayı Dr. İsrafil Kışla Arhavi’yi ziyaret etti.

İlçede incelemelerde bulunan milletvekili adayı Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan ve parti teşkilatı ile birlikte kamu kurumları ve esnaf ziyaretinde bulundu.

Milletvekilli İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve beraberindekiler ilçedeki esnafları tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla görüştüler, onların istek görüş ve düşüncelerini dinlediler.

Üniversite İçin İlk Adımı Atan Milletvekili Kışla’ya Esnaftan Teşekkür

İlçe halkı ile yakın diyalog kuran Milletvekili İsrafil Kışla’ya halkın ilgisi yoğundu.

Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, ilk olarak Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret ederek burada partililer ile bir araya geldi ve parti yöneticileriyle genel bir değerlendirmede bulunuldu. Ardından Milletvekilli İsrafil Kışla, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve beraberindekiler ilçedeki esnafları tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla görüştüler, onların istek görüş ve düşüncelerini dinlediler. Önceki gün üniversitenin temel atılmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirten ilçe esnafı, Milletvekili Kışla’ya teşekkürlerini ilettiler. 1 Kasım Genel seçimi dolayısıyla ilçe halkının desteğini isteyen Milletvekili Kışla, seçim sonrası ülkemizin yeni bir döneme gireceğinin altını çizerek, her şeyin memleketimiz ve ülkemiz için daha iyi olması için çabaladıklarını ifade etti. Kışla daha sonra Artvin’deki gezi ve incelemelerine devam etmek üzere ilçeden ayrıldı.

 

Etiketler: » » »
Share
818 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?