logo

İsrafil Kışla Borçka’da Köy Muhtarları İle Bir araya geldi

Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla Borçka’da köy muhtarları ile bir araya geldi.

Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla Borçka’da köy muhtarları ile bir araya gelerek köylere yapılan yatırımlar ile ilgili bilgi verdi ve köy muhtarlarının gelinen noktada yeni taleplerini dinledi.

Programa, Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Ak Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, ilçe meclis üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

Konuşmasında Borçka kaymakamlığı süresince Borçka yatırımları ile ilgili verdiği destekten Dr. İsrafil Kışla’ ya teşekkürlerini ileten Örnek ayrıca olumsuz hava koşullarına rağmen toplantıya iştirak eden köy muhtarlarına da teşekkür etti.

Geçtiğimiz ay, Güreşen halkına köprü müjdesini veren Dr. İsrafil Kışla; yaptığı bürokratik girişimlerin neticesinde 2017 de Köydes den alınan ödeneği yaklaşık olarak iki katına çıkarttıklarını ifade etti. Tüm köylerimizde yol, su ve elektrik problemlerini sıfıra indirmek vaadine değinen kışla, bu doğrultuda çalıştıklarını her ilçe de böyle toplantılar düzenleyerek köy muhtarları ile bir araya geleceklerini ve sorunlarını dinleyeceklerini ifade etti.

Programda köy muhtarları teker teker söz alarak köylerin sorunlarını dile getirdiler. Genel olarak tüm muhtarların böyle bir toplantının yapılmasından dolayı memnuniyetlerini ifade ettikleri toplantıda, İlçe kaymakamı Ertuğrul Örnek ve Dr. İsrafil Kışla muhtarların taleplerini not alarak çözüm önerileri hakkında fikirlerini ve neler yapılabileceğini muhtarlarla paylaştılar.

Toplantı sonrasında köy muhtarları, kaymakam bey ve milletvekili Dr. İsrafil Kışla topluca fotoğraf çekildiler.

Etiketler: »
Share
795 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?