logo

“İşe Almak Sizden Sigortası Bizden…”

İŞKUR, S.M.M.M. Odasına Kayıtlı Muhasebeciler ve Mali Müşavirler İle Buluştu

Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 15.06.2015 tarihinde saat 14:00’de Artvin Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında,   S.M.M.M odasına kayıtlı serbest muhasebeciler ve mali müşavirlere bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Cevdet ERTÜRK, Artvin Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Dursun GÜVEN, KOSGEB İl Müdürü Cafer Yakupoğulları, Çalışma ve İş Kurumu  İş ve Meslek Danışmanlarından Gamze Kurt ve Elif Kantar ayrıca S.M.M.M odasına kayıtlı serbest muhasebeciler ve mali müşavirler katıldı.

Toplantı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Cevdet Ertürk’ün açılış konuşması ile başladı. Cevdet Ertürk konuşmasında, kurumu tanıtarak, faaliyetleri hakkında bilgi verdi. İşgücü piyasasına ilişkin bilgilerin aktarılması ve işveren teşviklerinin anlatılması ayrıca meslek erbablarının kendi işyerlerinde yada mükelleflerinin işyerlerinde ihtiyaç duydukları işgücünün istihdamının ‘İŞKUR’ dan karşılanmasının önemini vurguladı.

Sonrasında İş ve Meslek Danışmanı Gamze Kurt, İşbaşı Eğitim Programlarının uygulamasına yönelik yenilikler ve işbaşı eğitim programı sonrasında eleman istihdamına yönelik teşvikler konusunda bilgi verdi.

 

Share
694 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?