logo

İşadamı Kardeşler Batum’da Beko Mağazası Açtılar

Hopalı İşadamları Muzaffer ve Kemal Gazioğlu kardeşler Batum’da Beko Bayii Mağazası açtılar.

Beko’nun Gürcistan distribütörü olan Hopalı iş adamları Muzaffer ve Kemal Gazioğlu’nun önderliğinde ‘Batum Beko’ bayii Mağaza açılışına katıldı.

Batum’daki açılış törenine Hopa’dan çok sayıda davetli katıldı. Açılış törenine Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Vali Yardımcısı Mehmet Ali Öztürk, Belediye Başkanı Nedim Cihan, Cumhuriyet Savcısı Yiğit Kaçar, TSO Başkanı Osman Akyürek ve çok sayıda davetli katıldı.

İşadamı Kemal Gazioğlu açılış konuşmasını yaparak davetlilere ve bayilerine “hoş geldiniz” dedi. Gazioğlu’nun Gürcistan’daki geçmişini kısaca özetleyen Kemal Gazioğlu “Gürcistan’da ilk beyaz eşya mağazasını ve ilk vitrinli mağazayı tam 15 yıl önce Batum’da açmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca yine ilk kez bizim uyguladığımız mağazalarda banka kredisiyle alış veriş bugün Gürcistan’a yayılmış durumda” dedi.

Kemal Gazioğlu, “Gürcistan’da yatırım yapan Türkler her ortamda başarılı olmasını bilirler. Gazioğlu Beko’da bu başarısını bugün yapmış olduğu açılışla birlikte devam edeceğini”  ifade etti.

Hopa Kaymakamı Özkan’da açılış da yaptığı konuşmada, yeni konseptlerde açılan mağaza sayısı çoğaldıkça müşterinin daha çok marka ve kalite ile tanışma şansı doğacağından bütçesi ve zevkine uygun alış-veriş yapma şansını kazanmasının yanında yeni istihdamlar yaratmasının da önemine dikkat çekerek açılışı yapılan mağazanın hayırlı olmasını diledi.

 

Etiketler: » » »
Share
2398 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?