logo

İş Makineleri Operatörlerine Teslim Edildi

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Makine Parkına 1 Adet Loder, 1 Adet Greyder, 1 Adet Ekskavatör, 1 Adet Kamyon, 1 Adet Taşıyıcı Treyler, 2 Adet (JSB) kazıyıcı ve yükleyici dahil edildi.

Operatörlerine teslim edilen iş makinelerinin töreninde konuşan Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu, “Ormanların iyileştirilmesi ve varlığının artırılması ile orman köylüsünün yerinde istihdamı, yerinde kalkındırılması ve refah seviyesinin artırılması Orman ve Su İşleri Bakanlığının, Orman Genel Müdürlüğü’nün temel çalışma politikasıdır.

Bu temel politika ve amaç doğrultusunda hizmetin daha etkin ve hızlı sunulabilmesi adına; Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü tarafından, Artvin İn zor coğrafyasında yaşayan Artvin halkının ve Artvin’deki Orman Köylüsünün 2017 yılı hizmetine sunulmak üzere Artvin Orman Bölge Müdürlüğü makine parkına gönderilen 1 Adet Loder, 1 Adet Greyder, 1 Adet Ekskavatör, 1 Adet Kamyon, 1 Adet Taşıyıcı Treyler, 2 adet (JSB) kazıyıcı-Yükleyici hizmete alınmıştır.

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları olarak, bu iş makineleri var olan hizmet etme heyecanımızı daha da artırmakla birlikte hizmeti daha hızlı, daha etkin ve daha verimli bir şekilde yürütme sorumluluğumuzu da kat ve kat artırmıştır.

Başta Sayın Bakanımız Prof.Dr Veysel Eroğlu olmak üzere, Sayın Genel Müdürümüz İsmail Üzmez ve tüm katkısı olanlara, Artvin’e karşı göstermiş oldukları özel ilgi ve hassasiyete Artvin Halkı ve Orman Köylüsü adına müteşekkirlerimizi ve saygılarımızı arz ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, teknik ve idari personelin katıldığı törenle iş makineleri operatörlerine teslim edildi.

Share
791 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?