logo

İlyas Altun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

Yaklaşan Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’nda Ahmet Alpaslan dönemi kısa bir süre sonra sona eriyor. Rahatsızlığı nedeniyle yeni dönemde aday olmayacak olan Ahmet Alpaslan’ın yerine gelecek olan isim 5 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan genel kurulda başkanlığa aday olmak için bir isim daha adaylığını açıkladı.

Artvin Şoför Esnafının birleştirici gücü olmak için yola çıktığını belirten İlyas Altun, kalabalık bir grup ile birlikte basın açıklaması yaparak adaylığının nedenlerini anlattı.

Güçlü bir yönetim oluşturarak Artvin Şoför esnafının birleştirici gücü olarak şoför esnafına 7 gün 24 saat hizmet etmek için yola çıktığını söyledi.

Artvin Atatepe’de düzenlediği basın toplantısında basına ve kamuoyuna açıklamalar yaparak Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan İlyas Altun, amaçlarının Artvin’de yeni gelişmekte olan ulaştırma ve taşımacılık hizmetlerini en üst seviyeye çıkarmak için siyasi ve idari yöneticilerle birlikte uyum içerisinde çalışarak istenen sonucu almak olduğunu ifade etti.

Basın toplantısına şoför esnafının güçlü temsilcilerinin katıldığı gözlenirken toplantıda adaylık nedenlerini açıklayan İlyas Altun, “Kıymetli büyüklerim ve sevgili basın mensubu arkadaşlarım. Bugün buradaki basın açıklamamıza geldiğiniz için teşekkür ederim. Uzun yıllardır bu camianın her kademesinde görev aldım. Şoför kardeşimin her halinden anlarım. Evine ne şartlar altında ekmek götürür bilirim. Sorunlarının ne olduğunu da bilirim. İşte bu hal üzere bugün burada toplanmamızın amacı onların dertlerine ortak olmaktır. Elimizden geldiğince yüce Yaradan’ın verdiği nefes miktarınca hizmet etmeye ekip arkadaşlarımla birlikte talibim.

Son yıllarda Artvin’de yapılan yatırımlardan en fazla etkilenen şoför kardeşlerim oldu. Ancak onların bu pastadan aldıkları pay çok ama çok azdır. Artvin’de yeni gelişmekte olan ulaştırma ve taşımacılık hizmetlerini en üst seviyeye çıkarmak için siyasi ve idari yöneticilerle uyum içinde çalışıp istenen sonucu almak için sizin oylarınıza ve desteklerinize talibim” dedi.

Ben Ve Yönetimim Değil Artvin Şoför Esnafı Kazanacak

Açıklamalarının sonunda seçimi kendilerinin değil Artvin Şoför Esnafının kazanacağını ifade etti. Altun, sözlerini “Bugün buraya gelip de beni yalnız bırakmayan bütün dostlarıma ve büyüklerime teşekkür ederim. ‘Benim ve ekibimin kazanması sizin de kazanmanız” diyerek sözlerine tamamladı.

Açıklamalarını tamamlayan İlyas Altun, yönetimine koymayı düşündüğü isimler ile Artvin Şoför Esnafının önemli isimleri ile birlikte basına poz vererek toplantıyı tamamladı.

İlyas Altun Kimdir?

İlyas Altun, 7 Mart 1975 Artvin doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Artvin’de tamamladı. Askerlik hizmetini Hakkari’nin Çukurca ilçesi sınır karakolunda tamamladı. Artvin’de ticari faaliyetlerine devam eden İlyas Altun nakliye, ticari taksi ve toplu taşıma alanında hizmet verdi. Altun evli ve 4 çocuk babasıdır.

Share
320 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?