logo

İlimiz Kulüplerinden Artvin Hopaspor’a Büyük Destek

Hafta sonu oynanan Kelkit Hürriyetspor – Artvin Hopaspor maçının ardından kendini bilmez bir takım Kelkit Hürriyetspor taraftarının çıkardığı olayların ardından Artvin ve ilçelerindeki spor kulüpleri tek yürek olarak holiganizm karşısında adeta tüm ülkeye ders verdi.

Sosyal Medyadan Destek Mesajları

Borçkaspor’dan Çifte Destek

Borçkaspor kulübü resmi facebook hesabından yaptığı paylaşımla Artvin Hopaspor’a destek verirken, Türkiye Voleybol 1. Ligi Şampiyonu Arhavi Belediyespor’u da unutmadı. Borçkaspor’un resmi Facebook sayfasından Artvin Hopaspor için “Geçmiş olsun Artvin Hopaspor, Bal ligi 3. grupta mücadele eden Artvin Hopaspor, deplasmanda Kelkit Belediye Hürriyet Spor’u 2-0 yenmiştir tebrik ederiz. Müsabaka öncesinde ve sonrasında Artvin Hopaspor’a karşı yapılan saldırıları kınıyor, geçmiş olsun diliyoruz.” ifadelerine yer verilirken, Türkiye Voleybol 1. Ligi Şampiyonu Arhavi Belediyespor’un takım fotoğrafını paylaşarak “Tebrikler Arhavi Belediyespor” paylaşımında bulundu.

Arhavispor’dan Artvin Hopaspor’a Destek

Arhavispor Kulübü resmi facebook sayfasından Artvin Hopaspor’un taşlanan takım otobüsünün fotoğrafını paylaşarak yayınladığı mesajda “Bal liginde lider olarak ilimizi başarı ile temsil eden Artvin Hopaspor’a Gümüşhane Kelkitspor müsabakasında yapılan bu insanlık dışı saldırıyı şiddetle kınıyor ve reddediyoruz… Hopaspor taraftarı, yöneticileri ve sporcularına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..” ifadelerine yer verdi.

Artvin Çoruhspor’da Artvin Hopaspor’u Unutmadı

Artvin Çoruhspor kulübü de resmi Facebook sayfasından Artvin Hopaspor’a yapılan çirkin saldırıyı kınadı. Artvin Çoruhspor’un yaptığı paylaşımda “Bölgesel Amatör Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Artvin Hopa Spor futbolcu ve yöneticilerine kelkit hürriyet spor taraftarları tarafından yapılan bu insanlık dışı saldırıyı kınıyor, geçmiş olsun diyoruz, ayrıca Hopa Spor’umuzu da aldığı galibiyet için kutluyoruz” ifadelerine yer verildi.

Bir Destek de Artvinspor’dan

Artvinspor kulübü de çirkin saldırıyı kınadı. Artvinspor’un resmi facebook sayfasından yapılan paylaşımda “Bal liginde lider olarak ilimizi başarı ile temsil eden A.Hopaspor’a Gümüşhane kelkitspor müsabakasında yapılan bu insanlık dışı saldırıyı şiddetle kınıyor ve red ediyoruz… Hopaspor taraftarı , yöneticileri ve sporcularına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..” ifadelerinde bulunuldu.

Artvin Hopaspor’dan Arhavi Belediyespor Paylaşımı

Artvin Hopaspor’dan da Türkiye Voleybol 1. Ligi şampiyonu olan Arhavi Belediyespor’a destek geldi. Artvin Hopaspor kulübü resmi facebook sayfasından yapılan paylaşımda “TEBRİKLER TVF 1.Ligde 2017/2018 şampiyonu#ARHAVİBELEDİYESPOR, Emeği geçen tüm sporcuları teknik heyeti ve taraftar camiasını A.Hopaspor kulübü olarak gönülden tebrik ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Taraftardan Olumlu Tepki

Sosyal medya üzerinden yapılan destek mesajlarının ardından taraftarlar da paylaşımlara olumlu yorumlarda bulundu. Son yıllarda yaşanan futbol terörünün üzerine Artvin’de bulunan spor kulüplerinin kenetlenmesi

Share
1837 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?