logo

İl Taekwondo Takımının Seçmeleri Yapıldı

Artvin ve Murgul Taekwondo sporcuları arasında oluşturulan takım Ocak ayında Elazığ’da yapılacak Bölge Şampiyonasında bir üst gruba çıkma mücadelesi verecek.

 

Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, il spor merkezlerinde Taekwondo branşında Anadolu Yıldızlar ligine katılacak il Taekwondo takımının seçmeleri yapıldı.

Artvin ve Murgul Taekwondo sporcuları arasında oluşturulan takım 14-17 Ocak 2016 Tarihlerinde Elazığ’da yapılacak Bölge Şampiyonasında bir üst gruba çıkma mücadelesi verecek. Antrenör Hayati Güneri ve Emin Gündüz eşliğinde çalışacak olan sporcularımıza şimdiden başarılar dileriz.

Anadolu Yıldızlar Ligi’ne katılacak kız ve erkek takım sporcuları:

Erkekler İl seçme sonucu 1.Olan Sporcular.

Emirhan ÇİL 33kg, Serkan KANRA 37kg,Batu GÜNERİ 41kg, Onur KANTAR 45kg, Alperen DEMİRCİ 49kg, Ali Ulvi BOLKVAZOĞLU 57kg,

Kızlar İl seçme sonucu 1.Olan Sporcular.

Sıla AĞIRBAŞ 33kg, Aleyna SEVENCAN 37kg, Filiz SARI 44kg, Hilal Meryem YAĞCI 47kg, Sedanur KAHRAMAN 55kg, Nazlıcan ÖZCİHAN 59kg, Ayşe ERGÜL +59 kg

Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğünün Sporda Altyapıyı güçlendirmek milli takımlara yetenekli sporcu seçimi sağlamak amacıyla yaptığı ve 81 il,11 branş,  projede 25.000 sporcu hedefleniyor.

Share
1771 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?